کونته: موراتا همانی بود که می‌‌خواستیم

آنتونیو کونته در کنفرانس پیش از دیدار چلسی مقابل آرسنال از تور پیش فصل چین مقابل خبرنگاران نشست و به سؤالات آن‌‌ها پاسخ گفت.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، کونته کنفرانس خود را با اظهار نظر در مورد موراتا شروع کرد:” من فکر می‌‌کنم او بسیار انتقال خوبی‌ برای ما به شمار می‌‌آید. موراتا بازیکنی جوان است که تجربه بالایی‌ دارد. او در رئال مادرید و یوونتوس بازی کرده است و تجربه بازی در لیگ و لیگ قهرمانان را دارد.”

کونته همچنین بازار نقل و انتقالات را دیوانه کنند توصیف کرد:” برای خرید یک بازیکن معمولی‌ و متوسط مجبور به پرداخت ۴۰،۵۰ میلیون یورو هستیم. البته این شرایط برای همه یکسان است. ما هم باید خود را با آن‌ وفق دهیم. اما باید خیلی‌ در خرید بازیکن دقت کنیم چون وقتی‌ پول زیادی خرج می‌‌شود بازیکنی باید جذب شود که به کار تیم می آید. موراتا به تور قطع انتخاب اول من برای ترکیب است. وی مهاجمی خوب و با کاربردی بالا است. او خیلی‌ جوان است، می‌‌تواند بهتر شود و ارزش واقعییش را نشان دهد.”

کونته همچنین در مورد کوستا گفت:”در مورد بازیکنانی که با ما نمی‌‌مانند دوست ندارم صحبت کنم. تنها چیزی که می‌‌توانم به شما بگویم این است که در ماه ژانویه شرایط کوستا، باشگاه و ایجنت او مشخص شده بود. این داستان دیگر تمام شده است.”