کونته

کونته: آماده دفاع از عنوان قهرمانی هستیم

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از دیدار با آرسنال در کامیونیتی شیلد اذعان کرد تیمش آماده رقابتی سخت در لیگ برتر برای دفاع از عنوان قهرمانی است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته گفت:” دلایل زیادی برای سخت بودن لیگ برتر در فصل آتی وجود دارد. فکر می کنم سخت ترین فصل دوران حرفه ایم باشد.”

“در انگلیس فشار زیاد است. این سخت ترین لیگ در دنیا است چون شش تیم همیشه برای عنوان قهرمانی می جنگند. فقط یک تیم می تواند قهرمان شود و فقط سه تیم دیگر می توانند در جام قهرمانان شرکت کنند.”

“می خواهیم تا روز آخر بجنگیم و این کار آسانی نیست. سخت در تلاشیم که به این مهم دست یابیم. همیشه فشار زیاد است. من فشار را روی خودم می گذارم چون به من کمک می کند.”

“از کار کردن با این بازیکنان لذت می برم چون تلاش و مسئولیت پذیری آن ها بسیار زیاد است. این یک افتخار برای من است و من مطمئن هستم بازیکنانم همیشه می خواهند پیشرفت کنند. ”

“ما در حال حاضر خیلی خوب کار می کنیم. ما پیش فصلمان را روز 10 جولای آغاز کردیم. در کوبهام کار کردیم و سه مسابقه در چین و سنگاپور برگزار کردیم.”

وی در مورد موراتا بازیکن جدید چلسی هم چنین گفت:”موراتا بازیکنی بسیار خوب است که می تواند با هر مهاجمی رقابت کند. او بازیکنی جوان است و وظیفه من این است که به او کمک کنم تا پیشرفت کند و کیفیتش را نشان دهد. می دانم کیفیت بالایی دارد و می تواند یکی از بهترین مهاجمان دنیا شود.”