رودیگر: اخراج کیهیل ما را شوکه کرد

آنتونیو رودیگر عنوان کرد که لازم است چلسی از شکست برابر برنلی در هفته اول لیگ برتر فوتبال انگلستان، درس بگیرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن با اخراج گری کیهیل از دقیقه ۱۴ برابر برنلی ۱۰ نفره بازی کردند و تا پایان نیمه اول ۳-۰ از میهمان خود عقب افتادند. با این حال در نیمه دوم بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند ولی وقتی بازی ۳-۱ بود،‌ در دقیقه ۸۰ سسک فابرگاس نیز با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. با این حال در نهایت بازی ۳-۲ خاتمه یافت.

رودیگر، مدافع جدید چلسی گفت: “آغاز فصل با دو کارت قرمز و یک نتیجه بد اصلا خوب نیست. مطمعنا همه نا امیدند، چون می خواستیم اولین بازی فصل را در خانه ببریم. باید تمرین کنیم چون هفته بعد حریف سرسختی داریم.”

“اگر در اوایل بازی اخراجی بدهید، همه شوکه می شوند ولی ما بازیکنانی حرفه ای هستیم و باید در این شرایط بهترین کار کنیم. ۳ گل را به راحتی دریافت کردیم. هرچه در توانمان بود گذاشتیم ولی در آخر باید گفت که فوتبال در مورد نتیجه است و ما باختیم.”

رودیگر در این بازی از ابتدا در ترکیب بود و به عنوان مدافع سمت راست در سیستم دفاع سه نفره بازی کرد،‌ ولی وقتی آندرس کریستنسن وارد زمین شد به سمت چپ رفت.

چلسی هفته آینده روز یکشنبه باید در وبملی مقابل تاتنهام آماده این روزها صف آرایی کند. رودیگر در این مورد گفت: “به خاطر بازی که نیمه دوم کردیم سزاوار تشویق شدنیم،‌ چون تیمی را دیدید که در حال تلاش بود، در حالی که اصلا کار ساده ای نبود و در پایان دو بازیکن کمتر داشتیم.”

“باید از این بازی نکات مثبت را برداشت کنیم، به سختی در طوب فصل تلاش کنیم و بازی خوبی برابر تاتنهام به نمایش بگذاریم.”