اختلاف کونته و هیئت مدیره باشگاه

اختلاف آنتونیو کونته و هیئیت مدیره باشگاه چلسی این روزها به وضوح قابل درک است که می تواند چلسی را به حاشیه ببرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که آخرین روزهای حضورش در یوونتوس را می توانیم با عدم همکاری این باشگاه برای خرید بازیکنان مورد نظرش یاد کنیم، خیلی به حال و روز کنونی این مرد ایتالیایی شبیه است، حالی که هواداران چلسی را نگران از تکرار فاجعه فصل آخر مورینیو می کند.

کونته بدون هیچ تعارفی بارها گفته است که تیم احتیاج به بازیکن های بیشتری دارد تا بتواند به هدفش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا برسد، راهی که هیئت مدیره باشگاه آن را نمی پسندد.سرمربی آبی ها برای تقویت ترکیبش از بازیکنانی چون یورنته (۳۲ ساله) از سوانسی، آنتونیو کاندروا (۳۰ ساله) و ایوان پریسیچ (۲۸ ساله) از اینتر میلان را می خواست تا بتواند حداقل نیمکتی قوی تر از آنچه موجود است را در اختیار داشته باشد. اما هیئت مدیره نظر متفاوتی نسبت به مربی خود دارد و اجازه خرید چنین بازیکنانی که سن کمی ندارند را صادر نمی کند.

آنها تنها اجازه خرید باکایوکو (۲۲ ساله)، موراتا و رودیگر (۲۴ ساله) را صادر کرده اند که در خرید آنها نیز موفق عمل کرده اند.

اما اگر نگاهی به سن و سال گزینه هایی که در رسانه ها به چلسی متصل شده اند بیاندازیم متوجه دلیل علاقه باشگاه مو کونته خواهیم شد :

چمیرلین (۲۴ ساله)، کانسلو (۲۳ ساله)، درینک واتر (۲۷ ساله).

با توجه به اختلاف نظر محسوس هیئت مدیره باشگاه و آنتونیو کونته، باید امید داشت که با خرید یکی دو تا از گزینه های این مرد ایتالیایی،او را روی برنامه هایش برای لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا نگهدارد تا بتواند موفقیت های بیشتری را در استمفوردبریج کسب کند.