کونته:‌ به زمان نیاز داریم

روز گذشته آنتونیو کونته در کفرانس خبری پیش از بازی با تاتنهام شرکت کرد تاکید کرد که برای پیشرفت تیم به زمان بیشتری نیاز دارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته مربی قهرمان لیگ برتر در کنفرانس خبری ای که پیش از بازی سخت تیمش برابر تاتنهام برگزار می شد شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او ابتدا از وضعیت خود و ماندن در چلسی گفت :”مطمئنا من ۲ سال دیگر قرارداد دارم. این فصل و فصل آینده، تا با باشگاه کار کنیم و اگر همه چیز خوب پیش برود و اهداف مشترکی داشته باشیم، باز هم ادامه خواهیم داد. من هیچ مشکلی درباره آینده نمی بینم. من ۲ سال از قراردادم مانده  اما برای ادامه همکاری باید اهداف مشترک داشته باشیم تا همکاریمان ادامه یابد. من فکر می کنم در این بهره از کارم، در باشگاه درستی حضور دارم.”

وی ادامه داد:”من مطمئنا چشم انداز همکاری با باشگاه را دارم و تکرار می کنم که ما باید همکاریمان را ادامه دهیم.گاهی خیلی آرام آرام سعی می کنیم تا پیشرفت کنیم تا چیزهای مهمی را بسازیم. صادقانه بگویم، به زمان نیاز داریم.”

کونته درباره فصل گذشته و بازیکنانش گفت :”دوست دارم که مثبت باشم، فصل گذشته ما مسیر تازه ای داشتیم، یک مسیر دشوار. هرچند اولین حضورم در لیگ را قهرمان شدیم، اتفاقی که خارق العاده بود، اما این فصل مسیر دیگری داریم و می خواهیم در این مسیر در کنار هم پیشرفت کنیم و تا در این باشگاه پایه ریزی ای کنیم که مدت های زیادی در سطح اول باشیم و برای قهرمانی در لیگ و لیگ قهرمانان اروپا بجنگیم، چرا که باشگاهی مثل چلسی باید چنین اهدافی داشته باشد.”

وی باز هم به داشتن زمان تاکید کرد و گفت :”اما من دوباره تکرار می کنم که به زمان نیاز داریم ، باید صبور باشیم. الآن افرادی هستند که سخت کار می کنند تا این وضعیت را بهبود ببخشند و آنها برای بیشترین توانشان را برای باشگاه می گذارند و به همین خاطر هواداران باید خوشحال باشند.”

کونته در انتهای صحبت هایش گفت :”کسی روی سر من تفنگ نگذاشته است که بگوید با می بری یا باید بروی! تنها چیزی که می توانم قول بدهم کار،کار،کار و بیشترین تلاش برای پیشرفت باشگاه است و اگر بتوانیم قهرمان شویم، اول از همه خودم خوشحال می شوم، اما گای اوقات می توانید برنده شوید بدون آنکه چیزی برای آینده ساخته باشید.”