کونته: نشان دادیم قهرمانیم

کونته توانست به بهترین نحو ممکن پنجاهمین بازی اش با چلسی را با شکست تاتنهام در ومبلی جشن بگیرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که با گل به خودی باتشوایی در دقایق پایانی برد تیمش را از دست رفته می دید با بازی منطقی تیمش و درخشش آلونسو توانست سه امتیاز شیرین در پنجاهمین بازی اش در تیم چلسی را به شکلی باور نکردنی به اتمام برساند.

او در مصاحبه ای پس از این بازی گفت:”من می خواهم از بازیکنانم تشکر کنم، از همه آنها، چرا که آنها به خوبی میل به بردن را نشانم دادند، روحیه فوق العاده، خواستن فوق العاده و با قلبی فوق العاده.”

وی ادامه داد :”آنها امروز مبارزه گر بودند و مطمئنا چیزهای مثبت زیادی در لحظاتی که مثبت نبودم دیدم.با محرومن و مصدومان! فراموش نکنید هازارد بیرون بود!. بردن خارج از خانه و برابر تاتنهام یک نتیجه فوق العاده ست که راحت بدست نمی آید. ما در طول بازی اذیت شدیم و این عادی است، اما فکر می کنم به آنها نشان دادیم که در هر لحظه ای خطرناک هستیم. ما اذیت شدیم اما آماده بودیم که گل دوم و سوم را بزنیم. فصل پیش را فراموش نکنید، بعد از ۱ برد پیاپی ما در مقابل تاتنهام شکست خوردیم، در عوض امروز! تکرار می کنم که چیزهای مثبت زیادی دیدم.”

او از هواداران نیز تشکر کرد و گفت :”من همچنین می خواهم از هوادارانمان تشکر کنم، چرا که جو فوق العاده ای بود. بازی کردن در چنین جو هایی عالی است و هواداران ما در بازی خیلی مهم بودند. آنها تلاش کردند در تمام لحظات بازی ما را به جلو هدایت کنند، در آن لحظه هایی که تحت فشار بودیم.”

با نبود فابرگاس در میانه میدان، کونته از لوئیز در این پست استفاده کرد که در این مورد گفت :”داوید خیلی خوب بازی کرد. یک عملکرد فوق العاده از داوید. او با تجربه و شخصیت فوق العاده ای بازی کرد. او یک الگوی خوب برای بازیکنان است.”

آنتونیو اضافه کرد:”فراموش نکنید که ما با چهار بازیکن جدید نسبت به فصل گذشته بازی کردیم. ما دو تا از دفاع وسط هایمان را عوض کردیم، داوید لوئیز و کیهیل که به جایشان جوان ها بازی کردند. کریستنسن و رودیگر که دومین بازیشان بود. نمایشی این چنین با روحیه جنگندگی آسان نیست، ما کنترلمان را از دست ندادیم و نشان دادیم که قهرمانیم. این خیلی مهم است.”