آلونسو: پشت یکدیگر هستیم

مارکوس آلونسو که روز یکشنبه‌ مقابل تاتنهام ناجی بی‌ چون و چرای چلسی بود، معتقد است بازیکنان چلسی با یکدیگر متحد و همدل هستند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، آلونسو ابتدا در مورد گل دوم خودش که چلسی را به ۳ امتیاز رساند گفت:” من فکر نمی‌‌کردم پدرو آن‌ توپ را به من برساند، اما وقتی‌ دیدم توپ به من می‌‌رسد می‌‌دانستم که باید شوت بزنم، کمی خوش شانس بودم که این توپ از زیر دست دروازبان به گل تبدیل شد و نتیجه ۲-۱ به سود ما تمام شد.”

“در مقابل هوادارانمان خیلی‌ این برد لذت بخش بود، سعی‌ می‌‌کنم صبر کنم تا برای بازی هفته آینده آماده شوم.”

“ما پس از یک شروع نا امید کننده به یک برد نیاز داشتیم. می‌‌دانستیم که بازی سختی خواهد بود اما می‌‌دانستیم چگونه باید تلاش کنیم و در تمامی لحظات این دیدار با یکدیگر بمانیم و در آخر هم جایزه کارمان را گرفتیم.”

“سعی‌ کردیم در نیمه دوم توپ را بیشتر حفظ کنیم اما تاتنهام پرس شدیدی می‌‌کرد و ما هم فشرده بازی کردیم و برای ما بازی خیلی‌ خوبی‌ بود.”

وی در مورد نقش داوید لوئیز در هافبک دفاعی‌ هم افزود:”او بسیار خوب در این نقش بازی کرد، در هافبک، در دفاع، در وسط زمین و در کناره‌ها خوب ظاهر شد. بسیار نمایش خوبی‌ از او بود و من خیلی‌ برای او خوش حالم.”

“در طول هفته صحبت‌های زیادی انجام شد، از طرف همه، فکر می‌‌کنم نشان دادیم که با هم متحد هستیم. ما بسیار در این هفته سخت کار کردیم و ۱۰۰ درصد توانمان را نشان دادیم. ما نشان دادیم که امسال هم برای قهرمانی خواهیم جنگید.”