کانته: خوشحالی بعد از گل را درونم پنهان کردم

انگولو کانته هافبک فرانسوی و جنگنده چلسی که توانست در بازی اخیر آبی ها مقابل تیم سابقش گلزنی کند، در مورد آن به صحبت پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کانته با گلزنی برابر لستر سیتی که با این تیم تجربه قهرمانی در لیگ برتر را دارد، به کونته و همبازیانش کمک کرد که بتوانند تا رده سوم جدول لیگ برتر صعود کنند.

وی در خصوص بازی اخیر تیمش گفت: “همیشه بازی کردن برابر همبازی های قدیمی خوب است. همه می دانند که من یک فصل فوق العاده را در لستر سیتی سپری کردم. اما آمده بودم تا برای برد تلاش کنم. این پیروزی بزرگی برای تیم بود و از اینکه گل زدم خوشحالم.”

کانته که پس از گلزنی برابر لستر سیتی شادی نکرد، اضافه کرد : “کورتوا توپ را به من داد و من زمان کافی داشتم، پس دویدم و شوت زدم! فکر می کنم در مسیر توپ کسی آن را لمس کرد اما گل فوق العاده ای بود و برای تیم خیلی مهم بود. همیشه گل زدن خوشحال کننده است اما این خوشحالی را در درونم نگه داشتم، چرا که برای همبازی های قدیمی ام احترام قائلم. بازی سختی بود، آنها شانس هایی داشتند اما ما جنگیدیم و توانستیم شانس ایجاد کنیم، ما بردیم و این از همه چیز مهم تر است.”

او همچنین در خصوص زاپا کوستا و دنی درینک واتر، تازه واردهای تیم نیز گفت: “همیشه به باشگاه جدید آمدن خاص است، آنها با ما تمرین می کنند و الآن درحال یادگیری شیوه بازی ما هستند. اینکه بازیکنان جدیدی در تیم داریم خوب است.”