آزپلیکویتا

مصاحبه جالب با فابرگاس و آزپلیکویتا

پس از برد پر گل چلسی مقابل قرباغ، که در اولین دیدار از لیگ قهرمانان در استمفورد بریج رقم خورد، دو اسپانیایی چلسی از خشنودی خود از این نتیجه صحبت کردند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، ابتدا فابرگاس چنین گفت:”زمان زیادی بود که برای بازگشت به لیگ قهرمانان صبر کردیم و بالاخره این اتفاق افتاد.”

“ما یک نمایش خوب از خود به جای گذاشتیم، یک نتیجه خوب. شما هیچوقت نمی‌‌دانید که آیا این گل‌ها در آخر به درد شما می‌‌خورد یا خیر. اما ما تا روز آخر می‌‌جنگیم تا در صدر گروه قرار بگیریم.”

“شخصاً فکر می‌‌کنم من خیلی‌ خوب بازی کردم، فکر می‌‌کنم تیم هم به فرم خوبش بازگشته است. فکر نمی‌‌کنم بهترین فرم ما بود، اما ما داریم به اوج نزدیک می‌‌شویم. آرام آرام به هدفمان می رسیم.”

اما آزپلیکویتا در این مورد افزود:”هیچوقت بازی در لیگ قهرمانان آسان نیست اما ما خوب بازی کردیم. ما از دقیقه اول تا آخر خوب بودیم پاداش کارمان را گرفتیم.”

“ما فرصت گلزنی بیشتری داشتیم، خوش حالم که تیم خوب بازی کرد و به حریفمان احترام گذاشتیم. سعی‌ کردیم بازی خودمان را انجام دهیم چون می‌‌دانستیم که باید این رقابت‌ها را خوب شروع کنیم.”

اما در مورد بازی‌های آینده چلسی فابرگاس چنین گفت:” حالا ما فقط تمرکزمان را روی آرسنال گذاشته ایم که در روز یکشنبه‌ برگزار می‌‌شود و بازی بسیار بسیار سختی خواهد بود.”

“این یک دوران خیلی‌ سختی برای ما است. می‌‌بینید که مربی‌ ۵ بازیکن را عوض کرده بود. ما ۷ بازی در ۲۱ روز آینده خواهیم داشت، این چیزی نیست که ما به آن‌ عادت داشته باشیم از فصل گذشته چون لیگ قهرمانان در اواسط فصل برگزار می‌‌شود و سال گذشته ما در این رقابت‌ها حضور نداشتیم. باید در بهترین فرممان باشیم. همانطور که مربی‌ می‌‌گوید باید رژیم قضایی‌ خوبی‌ داشته باشیم با خوب بخوابیم و سعی‌ کنیم به بهترین شکل برای یک شنبه ریکاوری کنیم.”

از طرفی‌ دیگر آزپلیکویتا در مورد لیگ برتر چنین اظهار نظر کرد:” شروع ما در لیگ خیلی‌ نا امید کننده بود، باخت مقابل برنلی. هیچ کدام از ما انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتیم اما وانش تیم به این نتیجه خیلی‌ خوب بود. حالا ما ۳ برد پشت سر هم داریم، بعضی‌ بازی‌های سخت پیش رو داریم و با عتماد به نفس بالا به راهمان ادامه می‌‌دهیم.”

“همیشه بازی مقابل آرسنال حساسیت خاص خودش را دارد، این یک دربی لندن است. این درست است که ما ۲ بازی را مقابل آن‌‌ها باخته ایم اما ما سعی‌ می‌‌کنیم تمرکزمان را روی بازی خودمان بگذاریم و در مقابل تماشاگرانمان در استمفورد بریج آن‌‌ها را شکست دهیم. می‌‌دانیم که جو ورزشگاهمان فوق‌العاده خواهد بود و سعی‌ می‌‌کنیم به نوار برد‌هایمان ادامه دهیم.”