داویده زاپاکوستا معتقداست آنتونیو کونته روی بازیکنان متمرکز است و هنوز هم هدفش پیروزی با چلسی می باشد.

چلسی ۶-۰ قرباغ

چلسی در دیداری یک طرفه و پر گل موفق شد در استمفورد بریج و در اولین مصاف خود در لیگ قهرمانان با نتیجه ۶-۰ قهرمان آذربایجان، قرباغ را شکست دهد.

آبی‌ پوشان لندن در این دیدار با ترکیب کورتوا، کریستینسن، آزپلیکویتا، کیهیل، زاپاکوستا، آلونسو، کانته، فابرگاس، پدرو، ویلیان و باتشوایی به این دیدار پا گذاشتند.

دقیقه ۴ پاس رو به عقب ویلیان پس از ضربه کرنر را پدرو با ضربه‌ای دقیق با کنار پا به گل اول چلسی تبدیل کرد تا این تیم تنها پس از ۴ دقیقه از حریف خود پیش بیفتد.

دقیقه ۳۰ داویده زاپاکوستا از کنار زمین با ضربه‌ای که بیشتر شبیه سانتر بود به زیبایی‌ هرچه تمام‌تر دروازه قرهباغ را گشود و حساب کار را ۲-۰ کرد.

دقیقه ۵۵ سانتر فوق‌العاده فابرگاس با بیرون پا را آزپلیکویتا با ضربه سر به گل سوم چلسی تبدیل کرد.

دقیقه ۷۱ باکایوکو که به جای کانته به زمین آمده بود در شلوغی محوطه جریمه پس از سانتر از روی نقطه کرنر به سمت دروازه حرف ضربه زد که این توپ به برخورد به مدافع حریف و تغییر مسیر به گل چهارم چلسی تبدیل شد تا حساب کار ۴-۰ به سود چلسی شود.

دقیقه ۷۶ پس از آنکه باکایوکو توپ را به میشی‌ باتشوایی پشت محوطه جریمه رساند، این بازیکن با یک ضربه محکم و دقیق تور دروازه قرباغ را برای پنجمین بار لرزاند و حساب کار ۵-۰ به سود چلسی شد.

دقیقه ۸۲ داوید زاپاکوستا به خوبی‌ مدافع حریف را تحت فشار قرار داد و توپگیری کرد و با حمل توپ به محوطه جریمه توپ را در دهانه دروازه به باتشوایی رساند اما مدافع حریف که به قصد دفع توپ آمده بود به اشتباه دروازه خودی را گشود و حساب کار را ۶-۰ به سود چلسی کرد.

چلسی در پایان با نتیجه ۶-۰ به صدر جدول گروه سی‌ چمپیونز لیگ رفت. در دیگر دیدار این گروه اتلتیکو مادرید و رم به نتیجه ۰-۰ رضایت دادند.