کونته

کونته: حالا زمان بازگشت هازارد است

آنتونیو کونته در کنفرانس پیش از دیدار تیمش مقابل ناتینگهام فورست در اولین دیدار از مسابقات کارابایو کاپ از بازگشت ادن هازارد به ترکیب پس از چند ماه خبر داد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، کونته مصاحبه خود را با صحبت در مورد هازارد شروع کرد:” حالا زمان مناسبی برای ادن است تا در ترکیب اصلی‌ قرار بگیرد و سعی‌ کند تا دقیقه ۹۰ در زمین بماند.”

“امیدوارم این مرحله آخر از بازگشت او به میادین پس از مصدومیتش باشد. ما وضعیت او را به خوبی‌ مدیریت کردیم. من هم در دوران حرفه ایم خیلی‌ مصدوم شده ام، در این مورد تجربه خوبی‌ دارم. او حالا آماده است که بازی را شروع کند.”

“پدرو اما در این فصل خیلی‌ خوش شانس نبوده است. او فصل را با یک مصدومیت بد مقابل آرسنال در بازی دوستانه شروع کرد که موجب شد یک استخوان در صورتش شکسته شود. سپس یک ضربه به زانویش وارد شد، و حالا پایش مشکل پیدا کرده است. امیدوارم کمی‌ خوش شانس تر باشد.”

“پدرو سعی‌ می‌‌کند که از مصدومیت بازگردد. برای او هم مهم است که سخت تلاش کند. فراموش نکنیم که وقتی‌ مصدوم می‌‌شویم نمی‌‌توانیم خوب تمرین کنیم، و ممکن است فرم بدنی خوب را از دست بدهیم. چیز مهمی‌ نیست اما وی به کمی‌ زمان نیاز دارد تا ریکاوری کند.”

“این یک فرصت خوب است که به ماسوندا و کندی هم فرصت بازی کردن بدهیم. کندی به خوبی‌ می‌‌داند چه اتفاقی در چین افتاد. او یک اشتباه کرد، اما همه در زندگی‌ اشتباه می‌‌کنیم. او متمرکز به کارش است، خوب تلاش می‌‌کند و از اشتباهاتش درس می‌‌گیرد. او حالا آماده است تا بازی کند و نشان دهد که شایسته گرفتن جایش در ترکیب است.”

“می‌ توانیم همچنین استعداد ناب ماسوندا را به واضحی ببینیم. مطمئنم در مورد بازیکنی جوان حرف می‌‌زنیم که آینده فوق‌العاده‌ای دارد. مهم است که وی خوب تلاش کند و خودش را با این لیگ وفق دهد، که کار آسانی نیست. این یک لیگ فیزیکی‌ است.”

“او کمی‌ لاغر است اما حالا در تلاش است تا قدرت بدنیش را افزایش دهد و اثر بیشتری روی تیم ما بگذارد. من به چارلی اعتماد دارم. این مهم است برای یک مربی‌ که به یک بازیکن جوان اعتماد داشته باشد، ولی‌ همچنین مهم است که خود بازیکن هم از فرصتی که برایش پیش می‌‌آید استفاده کند.”

“این رقابت‌ها هم یکی‌ از ۴ رقابت مهمی‌ که در آن‌‌ها حضور داریم هست. باید بیشترین تلاش خود را در آن‌ انجام دهیم. راحت نیست که در چهار تورنومنت حضور داشته باشیم اما فردا فرصت خوبی‌ برای جوانان است که کمتر به آن‌‌ها بازی رسیده است تا در ترکیب قرار بگیرند.”

“این فصل باید یک فرصت خوب برای تمام بازیکنان باشد که در زمین حضور پیدا کنند. مهم‌ترین چیز این است که وقتی‌ فرصت به دست می‌‌آید از آن‌ استفاده کنیم. ما در ترکیبمان بازیکنان جوان زیادی داریم. برای آن‌‌ها هم مهم است که از فرصت استفاده کنند و به من نشان دهند که می‌‌توانم به آن‌‌ها اعتماد کنم.”

“مطمئناً ما می‌‌خواهیم که ببریم و به دور بعدی راه پیدا کنیم. این همان چیزی است که ناتیننگهام فارست هم به دنبال آن‌ است. ما در مورد تیمی بزرگ با تاریخ بزرگ صحبت می‌‌کنیم. ما برای آن‌ها احترام زیادی قائل هستیم و به همین دلیل باید دقت زیادی به بازی داشته باشیم. آن‌‌ها در بازی قبلی‌ نیوکاسل را شکست داده اند. من بازی‌های زیادی از آن‌‌ها را تماشا کرده ام، آن‌‌ها خوب بازی می‌‌کنند.”