کونته

کونته: موراتا شخصیت بسیار خوبی‌ دارد

پس از قطعی شدن پیوستن دیگو کوستا به اتلتیکو مادرید و جایگزینی آلوارو موراتا به جای او سرمربی چلسی در کنفرانس خبری خود به تمجید از مهاجم جدیدش پرداخت.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، کونته صحبت‌هایش را چنین شروع کرد:” من آلوارو را به خوبی‌ می‌‌شناسم، او یک پسر بسیار خوب است، شخصیت خوبی‌ دارد، و یک انتقال بسیار خوب برای چلسی محسوب می‌‌شود چون او تنها ۲۴ سال سنّ دارد.”

“من او را دوست دارم چون او یک بازیکن کامل است و هنوز جای برای پیشرفت زیادی در هر بعد بازیش همچون تاکتیکی، فیزیکی‌ و تکنیکی‌ دارد. او بسیار مسئولیت پذیر است، رفتارهایش بسیار خوب است. بازیکن بسیار آرامی است، من همین را دوست دارم.  اینکه وی یک تمام کننده خوبی‌ است را می‌‌پسندم، او در هر لحظه بوی گل می‌‌دهد، همیشه می‌‌فهمد که چه جایی‌ بهترین موقعیت برای گلزنی را درست می‌‌کند.”

کونته در مورد نقش کوستا در قهرمانی پارسال گفت:”فکر می‌‌کنم همه بازیکنان در فصل گذشته مهم بودند، ما قهرمانی را با هم به دست آوردیم، لیگ را با هم بردیم، شاید سورپرایز بزرگی‌ بود اما به فینال اف ای کاپ هم رسیدیم، همه بازیکنان در سال گذشته خارق العاده بودند.”

“می‌ خواهم از همه بازیکنان که فصل گذشته برای چلسی بازی کردند تشکر کنم. دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم. فکر می‌کنم گذشته مهم نیست. برای همه بازیکنان گذشته هر چه بوده است همان جا می‌‌می ماند.”