اتلتیکو-چلسی

اتلتیکو مادرید ۱-۲ چلسی

چلسی با ارائه نمایشی زیبا و منطقی‌ موفق شدند حریف سرسخت خود اتلتیکو مادرید را در ورزشگاه وندا مترپولیتنو در چهارچوب لیگ قهرمانان با نتیجه ۲-۱ شکست دهند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، این تیم با ترکیب کورتوا، آزپلیکویتا، کیهیل، لوئیز، موزس، آلونسو، کانته، باکایوکو، فابرگاس، موراتا و هازارد به این دیدار پا گذاشت.

در نیمه اول چلسی بار‌ها و بار‌ها به دروازه اتلتیکو نزدیک شد و حتی یک بار شوت از پشت محوطه ادن هازارد به تیر دروازه تیم مادریدی برخورد کرد.

اما در دقیقه ۴۰ داوید لوئیز با مرتکب شدن خطایی‌ بچگانه خیمنز را در محوطه جریمه روی ضربه کرنر متوقف کرد تا گریزمن از روی نقطه پنالتی حساب کار را ۱-۰ به سود اتلتیکو کند.

اما در دقیقه ۶۰ پاسکاری و صبر فوق‌العاده بازیکنان چلسی و سانتر زیبای ادن هازارد با ضربه سر فوق‌العاده موراتا همراه شد تا حساب کار ۱-۱ مساوی شود.

در ادامه اتلتیکو با تغییر ترکیب تیمش به دفاع ۳ نفره و تعویض‌های متوالی به بازی مسلط شد اما چلسی با دفاع خوب نگذاشت دروازه ا‌ش باز شود.

در دقیقه ۹۴ پس از متوقف شدن ویلیان چلسی با پاسکاری متوالی توپ را به دروازه اتلتیکو نزدیک کرد و یک پاس خوب از آلونسو در دهانه دروازه کافی‌ بود تا باتشوایی با یک بغل پا ضربه آخر این دیدار به توپ را با گل دوم چلسی همراه کند و شاگردان آنتونیو کونته با پیروزی دلچسب ۲-۱ از اسپانیا با دست پر برگردند.