آلاردیس: سیاست های چلسی خطرناک است

سم آلاردایس از سیاست های باشگاه چلسی در قبال جوانان این تیم انتقاد کرد و آن را خطرناک نامید.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سم آلاردایس سرمربی کهنه کار انگلیسی که تجربه کار در تیمهای باشگاهی و تیم ملی انگلستان را دارد در مصاحبه ای از رفتار باشگاه چلسی با جوانان و بازیکنانی که به طور قرضی راهی تیم های دیگر می کند صحبت کرده است.

چلسی چندی است که مورد انتقاد های منتقدین قرار گرفته است که با قرض دادن ۳۴ بازیکن به تیم های دیگر، امید را در دل این بازیکنان می کشد و کمکی به آینده آکادمی آنها نخواهد کرد.

آلاردایس در مصاحبه اش با اسکای اسپورت گفت :”شما بازیکنی را از چلسی ندیده اید که از آکادمی به تیم برسد، نمی دانم چند سال ات که چنین نشده است.”

وی ادامه داد :”فکر می کنم لوفتوس-چیک که الآن در کریستال پالاس است می تواند یکی از ستاره های آینده ما (تیم ملی انگلستان) باشد، اما چون به او بازی نمی رسد قرضی جدا شده است. شاید او باید زود تر این کار را می کرد.”

آلاردایس گفت :”فکر می کنم منچستر سیتی هم در شرایط یکسان هستند، جایی که جوانان زیادی را می خرند و ۲۰-۳۰ تا بازیکن قرضی دارند. این رفتار سیستم اینجا را مسدود می کند و از نظر من خیلی می تواند خطرناک باشد.این بازیکنان در نهایت قرارداد ۵و۶ ساله خود را به اتمام می رسانند و ترجیح خواهند داد تا به فوتبالشان ادامه دهند. آنها تمام مراحل را طی کرده اند و هیچ وقت به تیم نمی رسند.”

سم بزرگ اضافه کرد:”مطمئنا آنها پولدار خواهند شد اما آنقدری ثروتمند نخواهد بود تا  ما باقی عمرشان را بگذرانند. آنها به این فکر نمی کنند که در سن سختی هستند،چرا که آنها بدنبال این هستند که در سن ۲۱،۲۲ سالگی پول زیادی بدست آورند.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر