آلونسو:‌ آماده شکست رم هستیم

مارکوس آلونسو از آمادگی خود و همبازی هایش برای شکست آس رم در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ماروکوس آلونسو به عنوان نماینده بازیکنان در کنفرانس خبری پیش از بازی با رم شرکت کرد و به سوال های خبرنگاران پاسخ داد، آلونسو در صحبت هایش از آمادگی بازیکنان برای رویارویی برابر این تیم ایتالیایی خبر داد.

آلونسو ابتدا از وضعیت کنونی تیمش سخن گفت :”تیم به این بازی خوش بین است، چرا که فرصت خوبی است تا اتفاقات بازی قبل را تغییر دهیم. انگیزه بالایی برای فردا داریم و برای سه امتیاز تلاش خواهیم کرد.”

وی ادامه داد :”ما شروع خوبی در لیگ قهرمانان داشته ایم، باید فردا هم راهمان را به خوبی ادامه دهیم تا همه چیز را بعد از چند بازی اخیر دو لیگ برتر، بهتر کنیم و به آنچه می خواهیم نزدیک تر شویم و در گروه به عنوان تیم اول باشیم.”

آلونسو در پاسخ به سوالی که مربوط به گفته های کونته بعد از شکست برابر کریستال پالاس مبنی بر اینکه همه بازیکنان نمایش ضعیفی داشتند، گفت :”درست است، روز شنبه بهترین بازی ما نبود. شنیدن از سوی او (کونته) خوب بود و باعث انگیزه ما شده است تا این چیز ها را درباره عملکردمان تغییر دهیم. فوتبال ورزشی است که خیلی سریع تغییر می کند و فردا شانس خوبی است که ما عملکردمان را دوباره بسازیم.تنها راه حل این است که سخت کار کنیم و بازی بعدیمان را ببریم.”

مدافع توانمند تیم چلسی در خصوص مصدومیت های اخیر بازیکنان چلسی نیز صحبت کرد و گفت :”طبیعی است، وقتی در چهار رقابت حضور دارید و بازی های زیادی انجام می دهید ریسک بالایی برای مصدومیت وجود دارد. ما به خوبی تمرین کردیم تا از مصدومیت دور باشیم و اکنون چیز های عجیبی برای مصدومیت ها رخ داده است. بازیکنان خیلی آماده هستند و آماده هستند تا بازی کنند. امیدواریم که همه بازیکنان را بزودی داشته باشیم و هیچ مصدومیت دیگری نداشته باشیم.”