هازارد: به خاطر چلسی در بالون دور هستم

ادن هازارد معتقد است دلیل حضورش در بین ۳۰ بازیکن برتر سال جهان، حضور در ترکیب چلسی می باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد بلژیکی که در لیست ۳۰ نفرنهایی بالون دور در کنار انگولو کانته یکی از دو نماینده باشگاه چلسی در این لیست می باشد، موفقیتش را مدیون موفقیت های تیم چلسی در فصل گذشته می داند.

ادن ۲۶ ساله فصل گذشته ۱۶ گل برای آبی ها را به نام خودش ثبت کرد و به عنوان برترین بازیکن فصل باشگاه نیز انتخاب شد و فصل فوق العاده ای را در کنار آبی ها گذراند.

او در مصاحبه ای با اسکای اسپورتز گفت:”من شانسی برای بردن این جایزه ندارم. من فکر می­کنم بازیکن­ان زیادی هستند که از من بهترند، اما من خوشحالم که در لیست 30 نفر نهایی قرار دارم.”

کاپیتان تیم ملی بلژیک و ستاره چلسی ادامه داد :”من می­ دانم به این دلیل در این لیست قرار دارم که برای چلسی بازی می­کنم و هم­ تیمی­ های بزرگی دارم. آن‌ها هر هفته به من کمک کردند تا در این لیست قرار بگیرم.”

هازارد ادامه داد :”من نمی­ دانم در آینده می­توانم شانس برنده‌شده توپ طلای اروپا را داشته باشم اما در حال حاضر هدفم بردن این جایزه نیست بلکه هدف من بازی کردن و لذت بردن از خودم در زمین است.”

ادن هازارد که به یکی از استعداد های بزرگ آینده نامیده می شود، نگاه ویژه ای به رونالدو و مسی، دو شانس اصلی این جایزه دارد و نظرش را این چنین بیان کرده است :”در 10 سال گذشته همیشه مسی و کریستیانو رونالدو توپ طلا را برده­ اند. اما نیمار و چند بازیکن دیگر در راه هستند و زمانیکه مسی و رونالدو دیگر بازی نکنند ما شانس بیشتری برای بردن توپ طلا خواهیم داشت. ولی در حال حاضر بعید میدانم  بتونیم این جایزه رو ببریم.”

او در انتها گفت :”ما اگر در همه جام­ها برنده باشیم شانس بیشتری برای بردن توپ طلا خواهیم داشت. من فکر می­کنم امسال رونالدو توپ طلا را می برد. چون او با پرتغال برنده شده و همچنین لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا را برده است. اگر من زمانی بخواهم توپ طلا را ببرم باید در همه‌چیز برنده باشم!”

 

خبر ارسالی :آرمان مرادی