یورنته: می خواستم به چلسی بروم

فرناندو یورنته، مهاجم تاتنهام که در نزدیکی پیوستن به چلسی بود از دلایل عدم انتقالش به استمفوردبریج صحبت کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرناندو یورنته که تا روز پایانی پنجره نقل و انتقالات تابستانه یکی از گزینه های آنتونیو کونته به شمار می رفت راهی تیم تاتنهام شد تا دوباره برای کونته بازی نکند.

چلسی در همان قدم اول نتوانست با سوانسی (تیم سابق یورنته) به توافق برسد و دلیلی شد تا یورنته به پیشنهاد های دیگرش فکر کند. او در این خصوص اینچنین گفته است :”تصمیم سختی برای من بود. کونته من را به یوونتوس برده بود و می خواست به چلسی بروم. او حتی در ژانویه هم سعی کرد من را به تیمش ببرد. چلسی در رسیدن به توافق با سوانسی شکست خورد و تاتنهام خیلی از چلسی سریع تر بود.”

این مهاجم اسپانیایی ادامه داد :”پوچتینو ۳۰ آگوست به من زنگ زد و فهمیدم به پروژه آنها وصلم. من فکر می کردم که به چلسی خواهم رفت  اما در انتها تاتنهام بود که برای رسیدن به توافق با سوانسی سرعت بیشتری داشتند و با من قرارداد بستند. من می خواستم به چلسی بروم اما به این دلایل به تاتنهام رفتم.”

وی گفت :”من پوچتینو را می شناختم. می دانستم او در اسپانول و ساوتهمپتون خوب کار کرده بود و او در سه سال گذشته همه چیز را در تاتنهام عوض کرده است.او یک مربی فوق العاده است، پروژه ای که دارد هم عالی است. از اینکه به تاتنهام آمده ام واقعا خوشحالم.”