چلسی-رم

چلسی3-3 آس رم

چلسی در سومین دیدار خود از مسابقات چمپیونز لیگ  با نمایشی متفاوت در دو نیمه برد 2-0 را با نتیجه 3-3 عوض کرد و مقابل رم  در ورزشگاه استمفورد بریج متوقف شد .

 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در لندن، کونته در این دیدار تغییراتی نسبت به بازی آخر آبی ها برابر کریستال پالاس اعمال کرده بود، آلوارا موراتا جایش را از باتشوایی پس گرفته بود تا به عنوان مهاجم هدف آبی ها در کنار ادن هازارد قرار گیرد.

آبی ها امشب با سیستم ۳-۵-۲ وارد زمین شده بودند و دیوید لوئیز یک خط جلو آمده بود تا جای خالی کانته مصدوم را پر کند.

گل اول آبی ها خیلی زود و در دقیقه ۱۱ توسط داوید لوئیز به زیبایی به ثمر رسید، توپی که برای موراتا ارسال کرده بود توسط مدافعین رم برگشت داده شد و توپ برگشتی را به زیبایی به تور دروازه رم چسباند.

تیم آس رم بعد از گلی که دریافت کرد با پرس کردن در زمین چلسی به این تیم فشار آورد، اما این چلسی بود که در یک ضد حمله و توسط موراتا صاحب یک موقعیت خوب شد، شوت موراتا به مدافع رم برخورد کرد و توپ برای هازارد ارسال شد، هازاردی که این توپ ها را به سختی از دست خواهد داد و او گل دوم را به نام خودش نوشت.

رم خیلی زود عکس العمل نشان داد و توانست از غفلت آزپلیکوئتا و کریستنسن به زیبایی به گل اول خود دست یابد تا نیمه اول با نتیجه ۲ بر ۱ به سود چلسی تمام شود.

اما در نیمه دوم شرایط بازی تغییر کرد با تعویض داوید لوئیز و تغییر سیستم به ۳-۴-۳ میانهٔ میدان چلسی تضعیف شد و رم موفق شد در دقیقه ۶۴ با پاس در عمق فازیو و ضربه فوق‌العاده ژکو گل دوم را بزند و حساب کار را ۲-۲ کند.

در ادامه در دقیقه ۷۰ روی ضربه خطا و باز هم سانتر فازیو ژکو با ضربه سر حساب کار را ۳-۲ به نفع رم کرد.

اما تنها ۵ دقیقه بعد سانتر خوب پدرو به هازارد رسید و ضربه سر دقیق این بازیکن به کنج دروازه رم رفت و حساب کار ۳-۳ مساوی شد.

در ادامه هر دو تیم تلاش کردند که حساب کار را به سود خود خاتمه دهند اما موفق نشدند و بازی با نتیجه ۳-۳ مساوی تمام شد.