کونته: ترسی از شرایط ندارم

آنتونیو کونته با اشاره ای به تاریخچه فوتبالی اش اعلام کرد که هیچ ترسی از شرایط دشوار پیش آمده در چلسی ندارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که تیمش را باید امروز در مقابل واتفورد روانه میدان خواهد کرد، در مصاحبه ای پیش از آن شرکت کرد و در خصوص مسائل مختلف تیمش صحبت کرد.

کونته که آخرین پیروزی اش در لیگ برتر در ماه گذشته و در برابر استوک سیتی بوده است، گفت :”من به عنوان بازیکن و مربی تجربه زیادی دارم و با این شرایط رو به رو بوده ام. گذشته من به واضحی صحبت می کند. من شخصی هستم که از رو به رو شدن با مشکلات نمی ترسم، در اولین تجربه ام در جایگاه سقوط بودم و شروع بدی داشتم اما از آنجا مشکلات را فهمیدم و یاد گرفتم.”

وی ادامه داد :”شما هر روز چیزی را یاد می گیرید و باید آماده یادگرفتن از تجربیات جدید باشید. این خیلی مهم است. اگر هر زمانی فکر کنیم یاد گرفتن غیر ممکن است، آدم های احمقی خواهیم بود. من هر روز چیزی یاد می گیرم و می خواهم که هر روز اینطور باشد.”

سرمربی آبی ها اضافه کرد :”مطمئنا شما می خواهید فصل را بدون مشکل سپری کنید، اما من اینجا هستم تا کار کنم و خودم را برای باشگاه قرار دهم، برای بازیکنان، خودم و کادرفنی ام.”

او همچنین درخصوص فاصله ۹ امتیازی با صدر جدول صحبت کرد و گفت :”ما در اوکتوبر هستیم، تازه فصل را شروع کرده ایم و باید به پیشرفت در حال حاضر فکر کنیم. ما الآن باید سعی کنیم که آماده رویارویی با هر حریفی در هر رقابتی باشیم. مهم ترین چیز این است که خودمان را آماده کار کردن در زمان بازی و هر روزه کنیم. ما هیچ بهانه ایی پیدا نخواهیم کرد، من دوست ندارم درباره دیگر تیم ها صحبت کنم، این مهم ترین چیز است و باید روی کار خودمان متمرکز باشیم تا تلاش کنیم پیشرفت کنیم و فصل خوبی داشته باشید.”