کورتوا:‌ بازیکنان پشت کونته هستند

تیبو کورتوا از حمایت بازیکنان تیم از آنتونیو کونته، سرمربی آبی ها صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به شایعاتی که مبنی بر عدم رضایت بازیکنان از تمرین های سنتی کونته در رسانه ها منتشر شده است اهالی فوتبال را بر این فکر داشته است که شاید داستان خوزه مورینیو و اخراجش از چلسی برای آنتونیو کونته هم رخ دهد.

اما تیبو کورتوا نظر دیگری دارد و معتقد است که بازیکنان چلسی از سرمربی تیمشان حمایت می کنند. او در صحبت هایی با وب سایت رسمی باشگاه چلسی :”وقتی یک تیم بزرگ نتیجه نمی گیرد، رسانه ها سریع می گویند که بازیکنان راضی نیستند و پشت سرمربی خود نیستند، اما در مقابل واتفورد شما دیدید که ما برای تمام لحظات جنگیدیم، حتی زمانی که عقب بودیم، پس همه می توانند ببینند که ما پشت مربی خود هستیم.”

او درباره شایعات اخیر در خصوص عدم رضایت بازیکنان از همکاری با کونته گفت :”اینجور حرف ها زدن راحت است، اما فکر نمی کنم درست باشد، اگر کسی خوشحال نباشد، به جای اینکه به رسانه ها برود و ناراحتی اش را داخل تیم نگه می دارد، پس درست نیست.”

او ادامه داد :”اولا، بازیکنان هستند که در زمین مسابقه کار می کنند و بردن خیلی مهم است، تا مبارزه کنیم. در حال حاضر بیشتر باید بدویم، مبارزه کنیم و برای توپ ها بجنگیم و بهتر فوتبال بازی کنیم.”