چلسی-اورتون

کونته: از رقابتی‌ سخت سر افراز بیرون آمدیم

آنتونیو کونته پس از برد ۲-۱ چلسی مقابل اورتون از دور چهارم مسابقات کارابایو کاپ که در ورزشگاه استمفورد بریج برگزار شد، به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، کونته صحبت‌هایش را چنین آغاز کرد:”در نیمه اول نمایش خیلی‌ خوبی‌ ارائه دادیم و فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم، اما در نیمه دوم کمی‌ سختی کشیدیم.”

“اما این طبیعی‌ است زمانی‌ که شما مقابل اورتون بازی می‌‌کنید. آن‌ها تیم خوبی‌ هستند و مربیشان را تغییر داده اند، و معمولان وقتی‌ این اتفاق می‌‌افتاد بازیکنان می‌‌خواهند بیشتر برای تیم تلاش کنند. به همین دلیل بازی خیلی‌ خطرناکی برای ما بود و من خیلی‌ خوش حالم چون امشب چیز‌های مثبت زیادی دیدم.”

“امشب چارلی ماسوندا، کندی و آمپادو بسیار خوب بازی کردند. فراموش نکنید آمپادو تنها ۱۷ سال سن دارد. اعتماد کردن به این بازیکنان خیلی‌ مهم است چون آن‌ها لیاقت این شانس را دارند و من خیلی‌ خوش حالم چون آن جوابی که می‌‌خواستم را گرفتم.”

“حالا ما در دور پنجم هستیم و می‌‌خواهیم برای این رقابت‌ها بجنگیم. این برای ما سخت خواهد بود چون خیلی‌ از تیم‌های خوب هنوز در این رقابت‌ها مانده اند. اما ما می‌‌خواهیم این شانس را به بازیکنان جوان بدهیم تا در این نوع بازی‌ها خود را به نمایش بگذارند. شما ریسک می‌‌کنید اما اگر می‌‌خواهید این بازیکنان رشد کنند باید به آن‌ها این فرصت را بدهید که بازی‌های سخت را تجربه کنند نه آسان.”

کونته همچنین افزود حضور درینکوتر به وی انتخابات بیشتری در میانهٔ زمین می‌‌دهد اگر چه این بازیکن تا بعد از تعطیلات ملی‌ که در نوامبر هست به آمادگی ۱۰۰% نمی‌‌رسد. همچنین از پیشرفت باتشوایی صحبت کرد و از شرایط کانته خبر داد:

“کانته به خوبی‌ در حال پیشرفت است و من بسیار خوش حال هستم چون او را در یک شرایط بدنی خوب دیدم. اما مطمئناً در حال حاضر باید آرام بمانیم و منتظر فرصت مناسب برای قرار دادن وی در ترکیب تیم باشیم.”

کابایرو همچنین در این دیدار درخشش خوبی‌ داشت، سرمربی آبی‌ پوشان در این مورد اذعان کرد:” ویلی بسیار خوب بازی کرد. اما اگر بخواهم یک چیز منفی‌ پیدا کنم این است که مانند دیدار با ناتینگهام فارست ما در دقیقه آخر گل خوردیم، ما از کم دقتی‌ ضربه خوردیم، اما تکرار می‌‌کنم باید خوش حال باشم چون این رقابت سختی برای ما بود.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر