کارلو به جای کونته!

روزنامه سان معتقد است چلسی طوری برنامه ریزی کرده است که آنجلوتی را جایگزین آنتونیو کونته کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به فشاری که رسانه های بریتانیا بر روی آنتونیو کونته گذاشته اند و این مربی نیز بارها از نارضایتی عدم داشتن بازیکن های مد نظر و عمق تیمی صحبت کرده است، می توان انتهای رابطه چلسی و کونته را پیش بینی کرد. شاید با این شرایط هر دو طرف در بهترین شرایط تا پایان فصل صبر کنند.

اما اگر کونته از چلسی برود چه کس می تواند جای او را بگیرد؟ چلسی که ثابت کرده به دنبال مربیان نتیجه گراست و می خواهد تیم همیشه قهرمان لیگ برتر و مدعی در لیگ قهرمانان اروپا باشد.

سان اسپورت (بخش ورزشی سان) بر این باور است که کارلو آنجلوتی گزینه اول باشگاه چلسی برای جایگزینی هموطنش، آنتونیو کونته می باشد.

به نظر می رسد چلسی و کونته در ۲۰ ماه باقی مانده از قرارداد این مربی، در کنار هم نخواهند بود و مدیران چلسی در حال آماده سازی شرایط جدایی این مربی هستند. آنها نمی خواهند به یکبار تیم بدون سرمربی باشد و برنامه ریزی هایشان را شروع کرده اند.

از سوی دیگر کارلو آنجلوتی که همیشه ازتیم چلسی حمایت کرده و روزهای خوبی را در این تیم سپری کرده است، به باشگاه لندنی چراغ سبز نشان داده و دوست دارد کار نا تمامش با چلسی را به اتمام برساند.

این مربی ۵۸ ساله که در سال ۲۰۱۱ توسط آبراموویچ اخراج شد توانست یک قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی را به کلکسیون باشگاه اضافه کند.

سان در ادامه مطلبش از رابطه مسئولان باشگاه چلسی و کارلو آنجلوتی در زمان حضورش در رئال مادرید، پی اس جی و بایرن مونیخ پرده برداشته است.

کارلتو که می داند در استمفوردبریج دارای محبوبیت خاصی است و مدیران باشگاه نیز علاقه دارند یکبار دیگر با او همکاری کنند، این روزها در لندن به سر می برد و حتی برای دیدن بازی چلسی و رم به استمفوردبریج رفت.

اما از سوی دیگر شایعاتی مبنی بر علاقه اورتون و همچنین تیم هایی از لیگ چین برای به خدمت گیری کارلتو وجود دارد که می تواند او را از چلسی دور کند.

آنتونیو کونته نیز چندی پیش و بعد از آنکه از عملکرد چلسی در نقل و انتقالات گلایه کرد و گفته بود که می خواهد به ایتالیا بازگردد و آنجا کار کند