موراتا

موراتا: خوش حال، آماده و با تمرکز هستم

آلوارو موراتا در کنفرانس پیش از دیدار چلسی و رم که در استادیوم المپیکو برگزار خواهد شد از خشنودی، آمادگی‌ بدنی بالا و تمرکز خود روی این بازی حرف زد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، در ابتدا موراتا مصاحبه‌ای که توسط برخی‌ خبرنگاران به اشتباه ترجمه شده بود و سو تفاهماتی را به وجود آورده بود تصحیح کرد.

موراتا گفت:” در آن مصاحبه می‌‌خواستم بگویم در آینده، زمانی‌ که دوران حرفه ایم به پایان رسید، احتمالا دیگر در لندن زندگی‌ نکنم، اما در حال حاضر بسیار در این شهر در کنار همسرم خوش حال هستم.”

“من خیلی‌ لندن را دوست دارم اما در آینده، زمانی‌ که می‌‌خواهم بچه‌هایم را به مدرسه بفرستم، زمانی‌ که دوران حرفه ایم تمام شده باشد، ترجیح می‌‌دهم به کشور خودم برگردم، جایی‌ که در آن به دنیا آمده ام، این طبیعی‌ است. الان خیلی خوش حال هستم. زمانی‌ که می‌‌گویم این یک شهر پر استرس هست منظورم ترافیک است و جمعیت زیاد مردم. اما این یک شهر فوق العاده است با دین‌ها و مردمین مختلف، از لندن لذت می‌‌برم.”

“اگر چلسی به من قراردادی ۱۰ ساله دهد آن را امضأ می‌‌کنم. من در این تیم خوش حال هستم، در این شهر و با همه‌چیز در لندن. لندن را واقعا دوست دارم. اگر من خوب هستم و پیشرفت کنم، شاید بتوانم بیشتر از ۵ سال بمانم اما باید گل‌های زیادی به ثمر برسانم، در غیر این صورت چلسی مهاجمی دیگر می‌‌خرد، این طبیعی است.”

موراتا در مورد دیدار چلسی در ایتالیا هم گفت:”بازگشت به ایتالیا همیشه برای من یک افتخار است، من این کشور را خیلی‌ دوست دارم و ما اینجا هستیم تا سعی‌ کنیم که هر ۳ امتیاز را بگیریم.”

“این یک مسابقه خیلی‌ مهم برای ما است و باید ۱۰۰ درصد توانمان را بگذاریم. بودن در ایتالیا، لندن یا اسپانیا مهم نیست، چیزی که مهم است ۳ امتیاز است.”

وی در مورد سرمربی تیمش هم افزود:”رابطه من با آنتونیو بسیار خوب است، او عاشق سخت کوشی است و من هم همینطور. از نظر تاکتیکی او یکی‌ از بهترین‌ها در دنیا است و من خیلی‌ خوش حالم که با او کار می‌‌کنم. هر روز کمی‌ پیشرفت می‌‌کنم که برای زمان حال حاضر و آینده بسیار مهم است.”

“صادقانه بگویم من حالا ۱۰۰% آماده هستم. شاید در چند بازی گذشته از نظر فیزیکی‌ روی فرم خوبی‌ نبودام اما حالا بهتر هستم. این یک مصدومیت کوچک بود اما ۲۰ روز طول کشید تا من ریکاوری کردم.”

“ترجیح می‌‌دهم گل بزنم و همیشه سعی‌ می‌‌کنم راه گلزنی را پیدا کنم، اما در بازی گذشته یک فرصت خوب را از دست دادم چون فضای مناسبی نداشتم، روی موقعییت دیگر هم بگوویچ یک سیو فوق‌العاده داشت. اما فقط نیاز دارم که به زمین بازگردم. اگر شانس‌ها را از دست دهم و تیم ببازد من کل روز را به آن فکر می‌‌کنم اما مقابل بورنموس ما به هر سه امتیاز رسیدیم.”