کونته:‌ نیمه دوم چیزی از تیم ندیدم

آنتونیو کونته که نظاره گر عملکرد فاجعه بار تیمش برابر آس رم و اینکه چطور سه امتیاز را به آنها تقدیم کرد بود و در کنفرانس بعد از بازی شرکت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته که شاید باورش نمی شد اینچنین راحت تیمش شکست را پذیرفته است، در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش حاضر شد و گفت :”من باور دارم که نیمه اول بهتر بازی کردیم. ما می توانستیم بعد از ۳۰ ثانیه گلزنی کنیم اما توپ برگشتی را آنها گل کردند. سپس ما خلق موقعیت کردیم اما در گل کردن آنها ناتوان بودیم و دومین شوت در چارچوب آنها به گل دوم تبدیل شد!”

وی ادامه داد :”چیزی که بیشتر از هرچیزی مرا نا امید می کند عملکرد در نیمه دوم است، رم به ما ثابت کرد که از ما گرسنه تر است و تمایل بیشتری به مبارزه کردن و شکست ما دارد. رم از نظر انگیزه و گرسنگی برد تیم بهتری بود و دوئل را برد. یک نا امیدی کامل از نیمه دوم ما وجود دارد، چرا که من هیچ نکته مثبتی ندیدم. دوست ندارم از شانس صحبت کنم، اما در نیمه اول ما شانس های زیادی خلق کردیم اما در به ثمر رساندن آنها خوش شانس نبودیم، در نیمه دوم اما نا امیدی کامل بود و برای تیمی مثل ما واقعا بد است، واضح است که آنها استحقاق این برد را داشتند.”

او درباره اینکه حالا باید چه کاری انجام دهد، نیز گفت :”کار من این است که راه حلی برای این چنین بازی ها پیدا کنم تا اینطور نباشیم. ما باید با هم کار کنیم و باید خیلی عمیقا به مسائل بپردازیم. اگر ما فکر می کنیم چون اسم ما چلسی است و حریف باید از ما بترسد، درست فکر نمی کنیم.ما باید برای هر بازی میل به بردن داشته باشیم.”

وی ادامه داد :”ما باید گرسنه برد بودنی را که فصل پیش داشتیم را گاهی در این فصل پیدا کنیم،اما این فصل خیلی بالا و پایین دارد.اگر شما تیم خوبی هستید باید ثبات داشته باشید که ما در حال حاضر از نبودن در این شرایط رنج می بریم.”