آبراموویچ تصمیمش را گرفته است

به نظر می رسد آبراموویچ تصمیمش را در خصوص آینده آنتونیو کونته گرفته است و برای آینده تیمش برنامه ریزی می کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، از اسپانیا خبر می رسد که رومان آبراموویچ مالک باشگاه چلسی تصمیمیش را در خصوص آینده آنتونیو کونته در باشگاهش گرفته است م او را به زودی اخراج خواهد کرد.

مارکا از رابطه سرد شده کونته با سران باشگاه خبر می دهد، رابطه ای که دیگر آبراموویچ با کونته شخصا صحبت نمی کند و مارینا گرانوسکیا را مسئول ارتباط با این مربی ایتالیایی کرده است. مارینا همان کسی است که به عنوان دست راست رومان نام برده می شود و در نقل و انتقالات چلسی، نقش به سزایی ایفا می کند.

به گفته این روزنامه اسپانیایی، رابطه کونته و آبراموویچ زمانی شکر آب شد که کونته نتوانست حاشیه نخواستن دیگو کوستا را جمع کند و رومان موافق رفتار کونته و ارسال پیامک به کوستا نبوده است و معتقد است که این مربی با این کارش بی احترامی کرده است!

حالا به نظر می رسد چلسی پروسه پیدا کردن جانشین برای کونته ۴۸ ساله را شروع کرده است.

اما از سوی دیگر کونته تلاش می کند تا رابطه اش را با بازیکنان چلسی بهتر کند که در این امر موفق نبوده و در بین نیمه در بازی با واتفورد و آس رم تنش هایی در رختکن رخ داده است.

کونته که حالا ۹ امتیاز از منچستر سیتی در لیگ برتر عقب است، به خوبی می داند که دیگر چلسی برایش تمام شده است، با اینکه این مربی ایتالیایی تازه قراردادی با چلسی امضا کرد تا دستمزد بیشتری بدست بیاوردو اما نتوانست همانطور که آبراموویچ می خواهد در این باشگاه عملکرد داشته باشد و دیدن پایان قرار داد کونته و چلسی در ۲۰۱۹ تبدیل به یک رویا شده است.