آرسنال آماده است تا ماسودا را بگیرد

باشگاه آرسنال و آرسن ونگر آماده اند تا در نقل و انتقالات زمستانه ماسودا را به تیمشان منتقل کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آرسنال بدنبال این است که جوان ناراضی چلسی را به خدمت بگیرد و از فرصت پیش آمده استفاده کند.

ماسودا ۲۱ ساله که در این فصل تنها ۲ بار از ابتدا در ترکیب آبی ها قرار گرفته که هر دوی آنها در جام اتحادیه بوده است، می خواهد پیش از پایان قراردادش که تا سال ۲۰۱۹ اعتبار دارد، چلسی را ترک کرده و به جایی برود که بتواند بیشتر بازی کند.

او که نتوانست اعتماد آنتونیو کونته را برای حضور در ترکیب اصلی جلب کند، حالا نگاهش به پنجره نقل و انتقالات ماه ژانویه است که بتواند با انتقال به تیمی دیگر، فرصت بیشتری برای خودنمایی داشته باشد.

خبرگزاری فوت مرکادو فرانسوی در مطلبی از قول یکی از دوستان نزدیک این بازیکن بلژیکی نوشته است که :”چارلی به چلسی گفته است که نمی خواهد تمدید کند و امیدوار است در ژانویه این تیم را ترک کند. او فکر می کند الآن زمانی است که او باید بیشتر فوتبال بازی کند و نقش بزرگی در چلسی داشته باشد.”

اما آرسنال جدی ترین مشتری این بازیکن است، با اینکه کونته نمی خواهد ماسوندا را در این روزهای بی بازیکنی اش بفروشد، این بازیکن علاقه ای ندارد که یک نیم فصل دیگر را نیز به تماشای فوتبال هم تیمی هایش بنشیند.