درینکواتر: فقط شکست یونایتد مهم است

درینکواتر که این روزها به یکی از بازیکنان اصلی چلسی تبدیل شده است امیدوار است تیمش مقابل منچستر یونایتد به پیروزی برسد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، دنی درینکواتر که بعد اتمام دوران مصدومیتش در سه بازی است که به ترکیب آبی ها اضافه شده است و توانسته نظر مساعد کونته را به خود جلب کند.

درینکواتر زمانی که جوان تر بود در عضویت تیم منچستر یونایتد بود و برای اولین بار در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ به عنوان بازیکن ذخیره در برابر هال سیتی وارد زمین شد.

دنی که خودش متولد منچستر می باشد به عنوان یکی از هواداران منچستر یونایتد این تیم را دنبال می کرد، اما این گذشته در روز یکشنبه برای او معنی خاصی نمی دهد.

او خودش اینگونه گفته است که :”بله، اکثر اعضای خانواده من طرفدار منچستر یونایتد هستند اما این ربطی به من و بازی با آنها ندارد. هر زمانی که در مقابل آنها بازی می کنم، می خواهم برنده شوم. آنها در خانواده شاید هوادار یونایتد باشند، اما مطمئنا این یکشنبه همه چلسی را حمایت خواهند کرد.”

درینکواتر که در روز پایانی نقل و انتقالات به چلسی آمد و تازه توانسته از بند مصدومیت رها شده و به ترکیب برسد، در ادامه صحبت هایش گفت :”من خیلی حس خوبی دارم که به سطح آمادگی می رسم. من باید به برنامه های مربی اعتماد کنم، چه من در برنامه هایش باشم و چه نباشم مهم این است که برویم و برنده شویم.”

وی ادامه داد :”از نگاه فوتبالی روزهای سختی بود که من خیلی زود مصدوم شدم، اما به یک باشگاه فوق العاده آمدم، یک مکان فوق العاده و از اینکه عضوی از آنم خوشحالم.”

او همچنین درخصوص کار کردن زیر نظر کونته نیز گفت که :”عاشق این بودم که با کونته کار کنم. توانایی او در خواندن برنامه حریف و  اینکه آنها چطور تلاش خواهند کرد تا بازی کنند.مطمئنا او یکی از بهترین مربیانی است که تا به حال با آنها کار کرده ام.”