موراتا:‌ هنوز با مورینیو در ارتباطم

آلوارو موراتا در مصاحبه ای عنوان کرده است که هنوز با مورینیو در ارتباط است برای او پیام می فرستد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به رویارویی حساس دو تیم چلسی و منچستر یونایتد اسکای اسپورتز مصاحبه ای با موراتا انجام داد و از او درباره رابطه اش با خوزه مورینیو سوال کرد که او نیز تایید کرد هنوز او و خوزه برای هم پیام می فرستند.

موراتا اینگونه گفت :”ما صحبت می کنیم و فقط برای این تابستان نیست، من رابطه خوبی با خوزه دارم. او اواین مربی حرفه ای من بود و به من شانس این را داد که حرفه ای باشم. او اولین قرارداد را با من امضا کرد.”

وی ادامه داد :”بعضی وقتها به هم پیام می فرستیم و درباره فوتبال صحبت نمی کنیم. حال و احوال هم را می پرسیم و برای هم جک می فرستیم.این خوب است و من ممنونم چرا که او اولین مربی من بوده است. اما حالا او رقیب است و باید ببریم.بازی کردن با مورینیو و بردن فوق العاده بود و حالا زمان آن است که تلاش کنیم تا با آنتونیو (کونته)  در این فرصت استثنایی ببریم.”

مهاجم ۲۴ ساله چلسی در خصوص انتخاب چلسی و اینکه آیا در باشگاه دیگری بود خوشحال تر بود گفت :”من شانس این را داشتم که به منچستر یونایتد بروم و یا تیم های دیگری در لیگ برتر. اما مهم ترین چیز این است که من بخشی از چلسی هستم و از این قضیه خیلی خوشحالم. الآن زمان آن است که با پیراهن آبی بجنگیم. می خواهم بازی کنم و با این پیراهن برنده باشم.”

او درباره انتقالش به چلسی و تماس هایی که با او شده بود نیز صحبت کرد و گفت :”مطمئنا آنتونیو (کونته)، میکائیل (امنالو) و مارینا (گرانوسکیا) در تابستان به من زنگ زدند و هیچ شانسی وجود نداشت که من به چلسی نیایم.آنها به من ثابت کردند که واقعا من را می خواهند.”