وست برومویچ 0-4 چلسی: پیروزی در شب درخشش هازارد

ادن هازارد با درخشش دوباره خود توانست چلسی را به برد 4-0 مقابل وست برومویچ برساند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد در این مسابقه توانست دو گل به ثمر برساند تا اثبات شود که به روزهایی که هیچ مدافعی در لیگ برتر انگلستان قادر به مهارش نیست، بازگشته است.

 

گل ابتدایی بازی توسط آلوارو موراتا روی ریباند ضربه محکم پای چپ هازارد زده شد، قبل از این که خودش دو بار دروازه وست برومویچ را باز کند تا چلسی موقتا به رده دوم صعود کرده باشد.

 

بیشتر تمرکز بازی روی این بود که آیا داوید لوییز به ترکیب آبی ها باز می گردد. لوییز که به یکی از بازیکنان مهم باشگاه چلسی بعد از بازگشتش در سال 2016 محسوب می شود، به طرزی ناگهانی برای بازی مقابل منچستریونایتد نیمکت نشین شد. گفته می شود که کونته بعد از باخت 3-0 مقابل رم این تصمیم را گرفته است.

 

به گفته خبرگزاری ها انتظار می رود که لوییز خوب تمرین کرده و واکنش هایی مثبت از خود نشان داده ولی به این اندازه کونته را قانع نکرد تا او را مستقیما به ترکیب اصلی بازگرداند. شاید دلیل این تصمیم بازی خوب کریستنسن باشد که شاید هیچ دلیلی برای نیمکت نشینی خودش نمی بیند.

 

در ابتدای بازی وستبرومویچ بهتر کار می کرد، تا اینکه حتی سالومون روندون با ضربه سر توانست گلزنی کند که داور آفساید اعلام کرد.

 

چلسی با زدن گل در دقیقه 17 واکنش خوبی نشان داد، جایی که ادن هازارد با ضربه پای چپ قصد بازکردن دروازه فورستر از فاصله زیاد را داشت. فارستر موفق شد ضربه را مهار کند و توپ جلوی موراتا نشست و ستاره اسپانیایی هشتمین گل فصل خود در لیگ برتر را به ثمر رساند.

 

روی صحنه گل دوم سسک فابرگاس پاسی بلند برای موراتا فرستاد و با یک پاس نمایشی هازارد را با فارستر تک به تک کرد.

 

آلونسو با یک ضربه خوب روی ضربه استگاهی سسک فابرگاس گل سوم را هم زد تا کار تونی پولیس و شاگردانش تمام شود. چلسی می توانست گل چهارم را روی حرکت انفرادی هازارد که با سیو خوب فارستر مواجه شد بزند. چند دقیقه بیشتر گلزنی برای چلسی طول نکشید، آبی ها روی ضربه هازارد بعد از مکثی دیدنی که توانست توپ را در حالی که سه مدافع جلویش قرار داشتند وارد دروازه کند، گل چهارم را هم زدند.