هازارد: می خواهیم به صدر نزدیک شویم.

ادن هازارد معتقد است که تیمش توانسته با یک بازی عالی، سه امتیاز مهم در یک بازی سخت را بدست آورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هارازد که توانست شب گذشته ۲ بار دروازه وست بروموویچ را باز کند در مصاحبه ای پس از این بازی در پاسخ به سوالی که از عملکرد تیمش شد گفت :”عالی عالی، از دقیقه اول تا آخر، ما یک شخصیت فوق العاده نشان دادیم، ۴ گل زدیم و گلی نخوردیم. ما از این بازی ها هر هفته می خواهیم.”

وی ادامه داد :”ما یک ذهنیت فوق العاده داشتیم، وقتی به اینجا می آیید می دانید که بازی آسان نخواهد بود، چرا که آنها فیزیکی هستند، اما اگر بتوانید توپ را روی زمین نگهدارید، همانطور که ما انجام دادیم شانس بردن بازی را دارید، همانطور که ما بردیم.”

هازارد همچنین درخصوص گلزنی اش گفت :”گل زدن همیشه خوب است. برای من خیلی مهم نیست اما برای اعتماد به نفس خوب است. ما دو گل زدم اما مهم ترین چیز این است که بازی را هم بردیم. همین!”

ادن درباره بازی آینده تیمش نیز گفت :”ما می خواهیم هر هفته همینطور بازی کنیم. ما حالا بازی سختی داریم چرا که باید با قره باغ خارج از خانه بازی کنیم و بعد از آن به آنفیلد باید برویم. ما می خواهیم به صدر جدول نزدیک شویم. ما می دانیم که منچستر سیتی بازی های زیادی را برده است اما ما نیاز داریم که فاصله را کم کنیم و نتیجه را آخر فصل می بینیم.”

او همچنین در خصوص عملکرد فصل قبل تیمش و ۱۳ برد پیاپی گفت :”عملکرد فصل قبل غیر قابل باور بود، اتفاقی نیست که هر فصل رخ دهد، اما چرا که نه؟ ما تقریبا همان بازیکنان را داریم و باید آماده باشیم که به صدر جدول برسیم. “