قره باغ-چلسی

قره باغ ۰-۴ چلسی

چلسی در دیداری که در باکو برگزار شد، با تسلط کامل بر بازی در چهارچوب لیگ قهرمانان موفق شد با درخشش ویلیان ۴-۰ قره باغ را شکست دهد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، کونته تیمش را با ترکیب، کورتوا، آزپلیکویتا، داوید لوئیز، رودیگر، آلونسو، زاپاکوستا، فابرگاس، کانته، پدرو، ویلیان و هازارد به زمین فرستاد.

دقیقه ۱۳- اولین فرصت بازی برای قره باغ به دست آمد جایی‌ که با یک کار تیمی میشل در دهانه دروازه توپ را به تیر افقی دروازه چلسی کوبند.

دقیقه ۲۱- پاس عالی‌ هازارد به ویلیان موجب خطای کاپیتان حریف در محوطه جریمه روی این بازیکن شد که یک پنالتی‌-اخراج به همراه شد. در ادامه هازارد از روی نقطه پنالتی حساب کار را ۱-۰ به سود چلسی کند.

دقیقه ۳۶- روی یک کار ترکیبی‌ فوق‌العاده بین هازارد و ویلیان و پاس نهایی‌ هازارد به ستاره برزیلی چلسی این بازیکن با یک ضربه بغل پای ساده حساب کار را ۲-۰ به سود چلسی کرد.

دقیقه ۷۱- مدودو مدافع قره باغ روی ویلیان مرتکب خطای پنالتی شد تا این بار فابرگاس اختلاف را به ۳ گل برساند.

دقیقه ۸۵- حرکت پشت محوطه ویلیان با شوت محکم و دقیق این بازیکن همراه شد تا دروازبان تیم آذربایجانی تسلیم شود و حساب کار ۴-۰ شود.

نکته جالب این بازی تاثیر مستقیم ویلیان روی هر ۴ گل چلسی بود. البته چلسی می‌‌توانست با گل‌های بیشتری به لندن بازگردد، اما فرصت سوزی‌های موراتا در چندین و چند موقعییت تک به تک از این امر جلوگیری کرد تا این بازی با نتیجه ۴-۰ خاتمه یابد.