چلسی ۳ – ۱ نیوکاسل

چلسی توانست تک گل نیوکاسل را به خوبی جواب داده و یک برد دیگر را به بردهای خود بیافزاید.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی که در برابر شاگردان رافا بنیتز صف آرایی کرده بودند توانستند با دو گل ادن هازارد که بعد از هفته گذشته به ترکیب بازگشته بود و آلوارو موراتا تک گل سفید و مشکی پوش های نیوکاسل را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست دهند.

چلسی در این دیدار سوار بر بازی بود و به جز تنها صحنه ای که در ریباند باعث تک گل تیم میهمان شده بود، توپ خطرناکی روی دروازه خود ندید و کورتوا روز نسبتا آرامی را پشت سر گذاشت.

بازی درخشان ادن هازارد را می توان نوید بخش بازگشت روزهای اوج این بازیکن که فصل را با مصدومیت شروع کرده بود بدانیم، بازیکنی که هماهنگی بیشتری با آلوارو موراتا به نمایش گذاشت.

آلوارو موراتا گلزن اول این فصل آبی ها نیز یک بار دیگر توانست به ضربه سر دروازه حریف را باز کند تا رکورد خوبش در این فصل را حفظ کرده باشد.

این باری پنجمین بازی کریستنسن به طور متداول در لیگ برتر بود که گری کیهیل و دیوید لوئیز را از ترکیب تیم دور کرده است، همچنین کونته درینکواتر را به باکویوکو برای این دیدار ترجیح داده بود که توانست کنار فابرگاس و کانته نمایش قابل قبولی به نمایش بگذارد.

ویکتور موسز نیز پس از پشت سرگذاشتن مصدومیت بار دیگر در ترکیب آبی ها قرار گرفت و توانست یک پنالتی که منجر به گل سوم چلسی شد را برای تیمش بدست آورد.

 

ترکیب چلسی : کورتوا، کریستنسن(کیهیل)، رودیگر، آزپلیکوئتا، آلونسو، موسز، کانته، فابرگاس(باکایوکو)، درینکواتر، موراتا، هازارد (ویلیان)

بازیکنان استفاده نشده: کابایارو، پدرو، زاپاکوستا، باتشوایی