لمپارد: دو تیم می تواند سیتی را متوقف کند

فرانک لمپارد معتقد است که کورس قهرمانی ما بین دو تیم منچستری و چلسی خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد اسطوره آبی های لندن که سابقه بازی به طور قرضی و به مدت نیم فصل را در منچستر سیتی دارد بر این باور است که منچستر یونایتد و چلسی تنها تیم هایی هستند که می توانند با منچستر سیتی رقابت کرده و آنها را متوقف کنند.

گواردیولا و سیتی که حالا به رکورد چلسی فصل گذشته رسیده و ۱۳ برد پیاپی را بدست آورده اند، فاصله خود را با دیگر تیم ها حفظ کرده و بالا تر از چلسی و منچستر یونایتد قرارگرفته اند.

لمپارد در این خصوص در برنامه تلویزیونی بی تی اسپورت گفت :”منچستر یونایتد که همچنان سر جایش هست و فکر می کنم چلسی هم دیگر رقیب اصلی خواهد بود، در این برهه زمانی نمی توانیم بگوییم همه چیز تمام شده است.”

وی ادامه داد :”کاری که دیگر تیمها (به جز سیتی) باید انجام بدهند این است که در کورس بمانند و منتظر شکست سیتی باشند. در حال حاضر چنین اتفاقی نیافتاده است، اما در چند بازی اخیر آنها می توانیم ببینیم که بازی خودشان را نمی توانند بکنند و بازی های سختی داشته اند.”

لمپارد اضافه کرد:”مطمئنا ما می خواهیم کورس قهرمانی را ببینیم، اما آنها (سیتی) می خواهد در ماه دسامبر فاصله را بیشتر کرده و خیلی زود تکلیف قهرمانی را مشخص کنند.”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر