ادن هازارد، زننده تک گل چلسی در برابر اتلتیکو مادرید بود

چلسی ۱-۱ اتلتیکو مادرید

چلسی در دیداری جذاب در حالی‌ که می‌‌توانست به راحتی‌ اتلتیکو مادرید را در دیدار آخر مرحله گروهی چمپیونز لیگ در استمفورد بریج شکست دهد، به تساوی رضایت داد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، این تیم با ترکیب کورتوا، کیهیل، آزپلیکویتا، کریستنسن، زاپاکوستا، موزس، کانته، فابرگاس، باکایوکو، هازارد و موراتا به زمین پا گذاشت.

در نیمه اول چلسی کاملاً تیم برتر بود و چندین موقعییت را ایجاد کرد.

دقیقه ۱۷ چرخش و ضربه خوب موراتا از کنار دروازه خطرناک رد شد.

در دقایق ۲۴ و ۲۵ چلسی باز هم دو موقعییت خطرناک را توسط شوت زاپاکوستا و موراتا روی دروازه اوبلاک ایجاد کرد که این دروازبان به خوبی‌ ایستادگی کرد.

نیمه اول با نتیجه ۰-۰ مساوی به اتمام رسید.

اما در نیمه دوم اتلتیکو بازی را بهتر شروع کرد و چیزی نمانده بود که کوکه روی ریباند توپی‌ که ابتدا فلیپ لوئیز به تیرک کوبند دروازه چلسی را در دقیقه ۵۰ باز کند که با واکنش زیبای کورتوا همراه شد.

دقیقه ۵۴ روی سانتر از روی کرنر و ضربه سر اول از تورس توپ مقابل تیر دوم به سائول رسید که این بازیکن با یک ضربه سر ساده دروازه چلسی را باز کرد و حساب کار را ۱-۰ به سود نماینده اسپانیا کرد.

دقیقه ۶۴ پدرو به جای زاپاکوستا به زمین آمد.

در دقیقه ۶۸ آندرس کریستنسن در آستانه دروازه روی سانتر فابرگاس می‌‌توانست حساب کار به تساوی بکشاند اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

سر انجام در دقیقه ۷۵ حملات چلسی به نتیجه نشست و روی حرکت زیبای هازارد و پاس ارزی محکم این بازیکن ساویچ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا حساب کار ۱-۱ مساوی شود.

یک دقیقه بعد موراتا روی تک به تکی‌ که با پاس فابرگاس به دست آمده بود می‌‌توانست بازی را به سود تیمش کند که باز هم فرصت سوزی کرد.

دقیقه ۸۵ پاس استثنایی هازارد به ویلیان را وینگر برزیلی در دهانه دروازه با شوت بی‌ دقت به هدر داد.

در دقیقه ۹۰ باتشوایی با یک حرکت خوب به قلب دفاع اتلتیکو زد اما شوت خوبش با اختلاف اندکی‌ از کنار دروازه رد شد.