به نظر می رسد رئال مادرید تیم آینده دیوید لوئیز خواهد بود که در نقل و انتقالات زمستانه راهی مادرید خواهد شد.

لوئیز به رئال نزدیک شده است

به نظر می رسد رئال مادرید تیم آینده دیوید لوئیز خواهد بود که در نقل و انتقالات زمستانه راهی مادرید خواهد شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، داویید لوئیز که بعد از شکست ۳-۰ برابر رم و انتقاد از آنتونیو کونته دیگر در ترکیب آبی ها جایی نداشته است و به تازگی دچار مصدومیتی جزعی شده است تنها یک قدم با رئال مادرید فاصله دارد.

وب سایت اسپانیایی دون بالون با انتشار خبری از این انتقال پرده برداشته است که کونته روز گذشته در کنفرانس خبری اش از پرداختن به این موضوع شانه خالی کرد و این چنین گفت:”من فکر می کنم الآن زمان درستی برای صحبت کردن در این باره نیست. بازی های زیادی مانده تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات و الآن نباید در این باره صحبت کرد.”

اما دون بالون از علاقه دیرین رئال به لوئیز گفته است و اینکه این باشگاه بدنبال این بوده است تا لوئیز را به عنوان جانشینی برای راموس به برنابئو ببرد.

اما مایکل اسین، بازیکن سابق چلسی که تجربه انتقالی قرضی از این تیم به رئال را دارد، در این خصوص اینچنین گفته است :”او توان رهبری قدرتمندی در خود دارد و این برای تیم خوب است. برای چلسی خوب است که او را در رختکن داشته باشد. او خیلی بامزه است، جوک می گوید، اما وقت بازی جدی است!”

اسین اضافه کرد:”خیلی ناراحت کننده است که مردم فصل قبل را خیلی زود فراموش کرده اند.این چیزها در فوتبال رخ می دهد. از دید من او هنوز یکی از بهترین هاست، وقتی او از مصدومیت بازگردد با قدرت برای چلسی بازی خواهد کرد.”

او درباره فروش لوئیز نیز گفت:”فروش او؟ مطمئن نیستم. او یکی از رهبرها در حال حاضر است.وقتی شما می خواهید کاری کنید به یک رهبر در تیم نیاز دارید. شما به تجربه نیاز دارید. پس امیدوارم او برای مدت طولانی در تیم بماند.”

اسین از دوران همبازی بودنش با لوئیز نیز صحبت کرد و گفت :”وقتی او با من بازی می کرد دیوانه بود! اما دیوانه از نوع خوبش، شما به او به عنوان بازیکن نیاز دارید، سن زیادی ندارد، ۳۰ سالش است و هنوز به نظر من جوان است.”