ماسوندا تمدید کرد

چارلی ماسوندا قراردادش را تمدید کرد تا به تمام شایعات جدایی اش از چلسی پایان دهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چارلی ماسوندا بلژیکی که این فصل توسط آنتونیو کونته به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیم بزرگسال انتخاب شده است قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با چلسی تمدید کرد.

این بازیکن خوش آتیه که شایعه انتقالش به آرسنال به گوش می رسید، پس از تمدید قراردادش با آبی ها گفت :”من خیلی خوشحالم و افتخار می کنم. من وقتی به اینجا آمدم خیلی جوان بودم و خیلی خوشحالم که راهم را در همینجا ادامه دهم. من عاشق این باشگاه هستم چرا که لحظات خوبی برای من و خانواده ام رقم زده است. اکنون می خواهم خودم را ثابت نگهدارم و تلاش کنم تا به طور دائم در تیم بمانم.”

همچنین مارینا گرانووسکیا، مدیر باشگاه نیز پس از امضای قرار داد ماسوندا گفت:”از اینکه چارلی آینده اش را برای چلسی گذاشته است خوشحالیم، او یک استعداد فوق العاده است، کسی که باور دارد می تواند خودش را بسازد تا به تیم اول برسد و امیدواریم بخشی از موفقیت های آینده باشگاه چلسی در دراز مدت باشد.”

ماسوندا که در تیم های زیر ۱۵ سال و زیر ۲۱ سال توانسته با آکادمی چلسی به قهرمانی برسد، امیدوار است تجربه قهرمانی های بزرگتری را با تیم اول باشگاه بدست آورد.