کونته: به کانته افتخار می کنم

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر وستهم شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که باید در یک بازی مهم برابر وستهم قرار بگیرد لوئیز را به دلیل مصدومیت زانو و درینکواتر را بدلیل اینکه در سه روز گذشته تب داشته است را در اختیار نخواهد داشت.

او صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد و گفت :”من تلاش می کنم که از همه بازیکنانم مراقبت کنم، وقتی شما هر سه روز بازی دارید خیلی سخت است و نگهداشتن بازیکنان در شرایط ایده آل بدون تمرین کردن غیر ممکن است.شرایط شما می تواند نوسان داشته باشد که این خطرناک است. همچنین ریسک مصدومیت خیلی زیاد است و من سعی می کنم چرخشی از بازیکنانم استفاده کنم.”

وی ادامه داد :”لیست بازیکنان ما زیاد نیست، اما من به بازیکنانم این شانس را می دهم که به من نشان دهند آنها لیاقت بازی کردن را دارند.وقتی من این کار را کردم بازخورد خوبی گرفتم.”

کونته که باید با وستهمی بازی کند که در رتبه ۱۹ جدول قراردارد، گفت:”خیلی غریب است که آنها در چنین جایگاهی باشند. آنها بازیکنان خوب و با استعدادی دارند، همچنین تیم آنها خیلی فیزیکی است. مطمئنا آنها پتانسیئل بهتر شدن را دارند، اما امیدوارم در برابر ما اینطور نباشد.اما بعد از بازی ما. از اینکه آنها در چنین شرایطی هستند شگفت زده ام.”

وی ادامه داد:”در بازی آخر آنها دیدم که منچستر سیتی قبل از اینکه بازی را ببرد به دردسر افتاده بود، بازی راحتی برای ما نخواهد بود. این یک دربی لندن است و ما باید به به آن توجه کنیم.”

او همچنین درباره انتخاب بهترین بازیکن های سال که کانته در رتبه ۸ و هازارد در رتبه ۱۹ ام بود نیز صحبت کرد و گفت:”ادن بازیکن جوانی است و پتانسیئل پیشرفت در این جدول را دارد.اما در عین حال من تکرار می کنم که باید جام ببرید تا به عنوان بهترین دست یابید. یا بازیکن در سطح اول باید چنین ذهنیتی داشته باشد. تمام کردن در جایگاه هشتم برای بازیکنی همچون کانته آسان نیست. برای او یک نتیجه فوق العاده است و به او افتخار می کنم. همه از ظرفیت های این بازیکن اطلاع دارند. یک بازیکن فوق العاده است و به نظر من در پستی که بازی می کند یکی از بهترین ها در جهان است.”