کونته: چلسی در کورس قهرمانی نیست

آنتونیو کونته امیدی ندارد بتواند قهرمانی فصل گذشته را دوباره بدست آورد و با شکست برابر وستهم دیگر قهرمانی برای آنها تمام شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته پس از شکست تیمش برابر وستهم عملکرد تیمش را بد نامید و یک شکست دیگر در برابر تیمهای لندنی پائین جدولی را تجربه کرد.

او پس از شکست تیمش گفت :”من فکر می کنم امروز بازی را برابر وستهم باختیم چون بعد از گل زود هنگامی که خوردیم بازگشتش خیلی سخت که به بازی برگردیم.”

وی ادامه داد :”من بازی آنها را در برابر سیتی دیدم و زمانی که سیتی حمله می کرد آنها با ۱۱ بازیکن دفاع می کردند، اما آنها راهی برای گلزنی پیدا کردند، ما شانس هایی خلق کردیم اما نتوانستیم گل بزنیم، پس ما درباره یک شکست صحبت می کنیم. خیلی از بازیکنان خسته بودند، وقتی شما ۱۹ بار شوت به سمت دروازه می زنید به این معنی است که حمله کرده اید، اما ما می توانیم بهتر باشیم.”

او در خصوص تعویض پدرو به جای باکایوکو در نیمه اول گفت :”این یک تصمیم تاکتیکی بود، باکایوکو بازی خوبی داشت اما وقتی شما ۱۱ بازیکن را در مقابل توپ می بینید و ۱-۰ باخته اید، تعویض خیلی مهم است. پدرو شخصیت متفاوتی نسبت به باکایوکو دارد، او در موقعیت های ۱ به ۱ بهتر است و کیفیت تکنیک بهتری نسبت به باکایوکو دارد. از عملکرد باکایوکو راضی ام.”

کونته همچنین درباره شانس قهرمانی چلسی گفت :”صحبت کردن درباره قهرمانی بعد شکست خیلی غریب است.مخصوصا که چهارمین شکست فصل بوده است، بعد از ۱۶ بازی.وقتی چنین آماری دارید صحبت کردن درباره کورس قهرمانی غیر ممکن است،تجربه من نشان داده است که اگر می خواهید در کورس باشید در نیم فصل اول فقط باید ۱ یا ۲ شکست داشته باشید. ما از ۱۶ بازی ۴ شکست داشته ایم و این بدین معنی است که ما هنوز شروع نکرده ایم.ما با یک شکست در خانه در برابر بارنلی شروع کردیم، ما یک بازی دیگر برابر سیتی باختیم. سپس برابر کریستال پالاس که در قعر جدول بود، تیمی که در موقعیت بدی بود. شما می توانید در این بازی ها ببازید اما بدین معنی است که در کورس قهرمانی نیستید.”