کارلو آنجلوتی پس از تحویل خانه اش در آلمان، به لندن نقل مکان کرده و در این شهر حاضر خواهد بود.

چرا آنجلوتی به لندن برگشته است؟

کارلو آنجلوتی پس از تحویل خانه اش در آلمان، به لندن نقل مکان کرده و در این شهر حاضر خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کارلو آنجلوتی که این فصل پس از جدایی اش از بایرن مونیخ در ورزشگاه استفموردبریج دیده شده است، دوست دارد بار دیگر بتواند روی نیمکت چلسی بنشیند، جایی که اکنون در اختیار دیگر هموطنش، آنتونیو کونته است.

آنجلوتی که آپارتمان خود در مونیخ را تخلیه و تحویل داده است دلش برای مربیگری در لیگ برتر تنگ شده و چه جایی بهتر از چلسی که هواداران هنوز او را به خاطر قهرمانی دوگانه در سال ۲۰۱۰-۲۰۱۱ دوست دارند.

اما رسانه های بریتانیایی این احتمال را داده اند که کارلو آرسنال و تاتنهام را هم به عنوان گزینه های دیگر خود داشته باشد و این مربی به یکی از سه تیم برتر لندن مربیگری خواهد کرد و حضورش در ورزشگاه ومبلی و مشاهده بازی تاتنهام و لیورپول این شایعه را قوت بخشید.

مطمئنا نام چلسی پر رنگ تر از دیگر همشهری هایش است چرا که رابطه خوبه کارلتو و آبراموویچ بر کسی پوشیده نیست و این دو دوست قدیمی شاید دوباره همکاری جدیدی را شروع کنند.

همچنین با توجه به نتایج نه چندان دلچسب چلسی در این فصل، گفته می شود آنجلوتی به لندن فراخوانده شده است تا در صورت اخراج کونته، او را سریعا جایگزین هموطنش بکنند.