تیبو کورتوا

کورتوا: چرا به اسپانیا نروم؟

تیبو کورتوا اعتراف کرد که به خاطر مسائل خانوادگی و علاقه اش برای بازگشت به اسپانیا دلیل شک در تمدید قراردادش با چلسی می باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، متاسفانه همچنان مصاحبه های بازیکنان کلیدی چلسی در شرایطی که تیم به آرامش بیشتری نیاز دارد همچنان حواشی را ادامه داد و هواداران را نگران وضعیت آینده بازیکنان و تیم می کند.

تیبو کورتوا که علاقه رفتنش به اسپانیا محسوس است و این بار دلایل خانوادگی را بیان کرده است، در مصاحبه ای در باره تمدید قراردادش با چلسی گفت:”همیشه این شرایط (شرایط خانوادگی) آسان نیست. اما من این شرایط را از قبل می دیدم. من می دانستم او (دوست دختر سابقش) می خواهد به مادرید بازگردد، پس این تاثیر دارد.”

کورتوا که از دوست دختر سابقش صاحب فرزاندانی است، با رفتن او از فرزندانش دور خواهد بود، که او اینچنین بیان می کند:”من بچه هایم را تا حد مرگ دوست دارم. وقتی دلم برایشان تنگ می شود، باید کاری بکنم و فکر می کنم که چرا چند سال آینده در اسپانیا بازی نکنم؟ برای همین است که زمان بیشتری می خواهم تا برای تمدید قراردادم فکر کنم.”

وی ادامه داد:”در رسانه ها همیشه صحبت از پول بوده است، من رد نمی کنم که نقشی ندارد، اما همه چیز باید درست باشد.اگر با چلسی تمدید کنم می خواهم به باشگاه بگویم که من با Xمقدار برای سالها مشارکت خواهم کرد، من اینجا هستم، دوست دارم برای این باشگاه بازی کنم و لندن را دوست دارم.”

کورتوا که می خواهد به اندازه دخیا از منچستریونایتد یعنی هفته ای ۲۰۰ هزار پوند دستمزد بگیرد، گفت :”من دلیلی نمی بینم که چرا با چلسی تمدید نکنم، اما می خواهم موارد دیگر را هم بررسی کنم. باید همه چیز درست باشد، الآن زمانی نیست که هم من و هم چلسی تصمیم شتاب زده ای بگیریم.”

او اضافه کرد:”در چند ماه آینده دوباره سر یک میز خواهیم نشست و مذاکره می کنیم، هیچ فشاری از رسانه ها نیست و صراحتا صحبت خواهیم کرد. باشگاه هم این را می داند، طبیعتا من یک توافق نامه تا پیش از پایان فصل می خواهم، که معمولا از چلسی می خواهم!”