گری کیهیل معتقد است چلسی نتوانسته بازی خودش را انجام دهد و برای باختن هیچ بهانه ای وجود ندارد.

کیهیل: دنبال بهانه نیستم، بد بودیم

گری کیهیل معتقد است چلسی نتوانسته بازی خودش را انجام دهد و برای باختن هیچ بهانه ای وجود ندارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، گری کیهیل کاپیتان اول تیم چلسی که در بازی روز گذشته برابر وستهم به ترکیب اصلی بازگشت، در مصاحبه ای پس از شکست در این بازی به شرایط تیم و بازی تیمش پرداخت.

کیهیل در صحبت هایش گفت :”ما در شروع بازی مایل ها با بازی خودمان فاصله داشتیم. ما به آنها اجازه دادیم خیلی زود گلزنی کنند، گلی که رفتار ضعیف تیمی ما را نشان می دهد.مخصوصا وقتی که تا آخر بازی در همان شرایط ماندیم.”

وی ادامه داد :”ما در مقاطعی فرصت بازگشت به بازی را داشتیم، اما آن شروع بد بازی تا انتها ما را تحت شعاع خود نگهداشت. من احساس می کنم فقط ما بازی خودمان را نکردیم. آنها گل زدند، پشت توپ ایستادند و تلاش کردند تا در ضد حمله به ما ضربه بزنند. آنها خیلی وقت تلف کردند اما بازی هوشمندانه آنها بود. پاس های ما بیهوده بود و نتوانستیم آنچنان موقعیتی خلق کنیم.”

کاپیتان کیهیل اضافه کرد:”ما امروز به هر دلیلی در رقابت نبودیم، خیلی تاسف آور است که ببازی و اینچنین باشد، من دنبال بهانه نیستم، اگر ما در سطح خودمان بازی کنیم می توانیم کارهایی در بازی انجام دهیم.”

کیهیل در انتها گفت :”ما شرایط خوبی داشتیم و برای همین است که الآن متاسف هستیم. ما باید عکس العمل بهتری داشته باشیم و دوباره برگردیم به شرایط خوب. ما باید تلاش کنیم تا انرژی خودمان را برگردانیم.”