کونته معتقد است تیمش به اندازه ای خوب هست که نباید اعتماد به نفسشان را از دست بدهند.

کونته: باید بتوانیم بیشتر گل بزنیم

کونته معتقد است تیمش به اندازه ای خوب هست که نباید اعتماد به نفسشان را از دست بدهند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که همراه با تیمش باید با هادرزفیلد مسافرت کند تا در دومین بازی متوالی خارج از خانه تیمش در برابر هادرزفیلد حاضر شود.

وی در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت کرد وابتدا از قرعه کشی فردای لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد و گفت:”ما سه امکان داریم، پاریس سن ژرمن، بارسلونا یا بشیکتاش، اما برای ما مهم این است که روی لیگ متمرکز باشیم و بازی به بازی پیش برویم.باید انرژی درستی داشته باشیم تا هر سه روز یک بازی داشته باشیم و سه امتیاز را از بازی هایی از قبیل وست هم بگیریم”

کونته اضافه کرد:”مشکلی در این لیگ است، شش تیم در سطح بالا هستند، اما تنها چهار تیم به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا می کنند. شما باید هدف گذاری کنید، دو سال پیش چلسی چنین هدفی داشت و فصل پیش هم در لیگ قهرمانان نبودیم. فصل پیش آرسنال و منچستر یونایتد خارج بودند و سپس منچستر یونایتد قهرمان لیگ اروپا شد.اما آنها از لیگ قهرمانان اروپا بیرون بودند. الآن آرسنال بعد از ۱۹ سال به لیگ قهرمانان اروپا نرسیده است.”

او ادامه داد:”شما اهدافی دارید اما منچستر سیتی فاصله زیادی دارد و مهم است که هدف، قرار گرفتن جزو ۴ تیم برتر و لیگ قهرمانان اروپا باشد. رسیدن به این هدف آسان نیست، برای من، بازیکنان و همه اعضای باشگاه این خیلی مهم است. رسیدن جزو چهار تیم برتر در این لیگ کار آسانی نیست.”

کونته همچنین در خصوص شکست در برابر وستهم گفت :”درست نیست که اعتماد به نفس خود را از دست بدهیم. فراموش نکنید ما ۱۹ شوت سمت دروازه وستهم داشتیم اما گلزنی نکردیم. مطمئنا باید روی تمام کردن توپ ها پیشرفت کنیم و سعی کنیم بهتر از آنها استفاده کنیم”

وی ادامه داد:”بازی برابر اتلتیکو نیز همینطور بود. ما شانسهای زیادی خلق کردیم، گل هم زدیم اما آن یک گل به خودی بود، همچنین برابر سوانسی ما بردیم اما فقط با نتیجه ۱–۰ . در برابر نیوکاسل هم ۳-۱ بردیم اما خیلی شانس گلزنی داشتیم. ما باید یادبگیریم بیشتر قدرشناس باشیم و بعد انرژی برای استراحت بگذاریم. چرا که در هر سه روز بازی کردن آسان نیست.”

کونته اضافه کرد:”این به تمام بازیکنان مربوط می شود، ما تیم هستیم و به عنوان تیم باید پیشرفت کنیم.”