هادرسفیلد-چلسی

هادرزفیلد ۱-۳ چلسی

چلسی موفق شد در هفته هفدهم لیگ برتر در غیاب آلوارو موراتا با ارائه بازی‌ای مسلط و تماشایی  با نتیجه ۳-۱ هادرزفیلد را در خانه حریف شکست دهد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، این تیم با ترکیب کورتوا، موزس، آزپلیکویتا، کریستنسن، رودیگر، آلونسو، باکایوکو، کانته، پدرو، هازارد و ویلیان به این دیدار پا گذاشت.

دقیقه ۲۳ لیز خوردن دروازبان هادرزفیلد موجب کانته توپ را قطع کند و به هازارد برساند تا وی با یک پشت پای زیبا توپ را به ویلیان بسپارد و این بازیکن ریز نقش هم باکایوکو را در موقعییت تک به تک با دروازبان قرار دهد تا شماره ۱۴ چلسی با یک ضربه چیپ زیبا حساب کار را ۱-۰ به سود چلسی کند.

دقیقه ۴۳ سانتر مارکوس آلونسو از سمت چپ با ضربه سر خوب ویلیان همراه شد تا حساب کار ۲-۰ به سود چلسی شود.

دو تیم در نیمه اول با حساب ۲-۰ به سود چلسی به کار خود پایان دادند. در این نیمه چلسی کاملا بر بازی مسلط بود و می‌توانست بیشتر از این هم گل بزند.

تنها ۵ دقیقه پس از شروع نیمه دوم پاس مارکس آلونسو به ویلیان در محوطه جریمه رسید تا وی با یک پس رو به عقب پدرو را صاحب توپ کند و بازیکن اسپانیایی چلسی با یک ضربه بغل پای زیبا حساب کار را ۳-۰ کند.

در ادامه چلسی حملات زیادی کرد و درخشش هازارد موجب شد پدرو ۱ بار دیگر هم در فرصت فوق‌العاده قرار بگیرد اما شوت این بازیکن از کنار زمین به بیرون رفت.

سپس کونته باتشوایی، درینکواتر و آمپادو را به ترتیب به جای هازارد، کانته و کریستنسن با بازی آورد.

در دقیقه ۹۲ دپوتره با استفاده از بی‌تجربگی و قامت کوتاه آمپادو با یک ضربه سر یکی‌ از گل‌های خورده را جبران کرد.

این بازی در پایان با حساب ۳-۱ به سود چلسی به پایان رسید.