کونته پس از پیروزی تیمش برابر هادرزفیلد در ستایش از شاگردانش پرداخت و اینکه چطور آنها به شکست برابر وستهم واکنش نشان دادند.

کونته:‌ از دیدن بازی لذت بردم

کونته پس از پیروزی تیمش برابر هادرزفیلد در ستایش از شاگردانش پرداخت و اینکه چطور آنها به شکست برابر وستهم واکنش نشان دادند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن که در یک بازی مهم خارج از خانه با مصاف هادرسفیلد رفتند، با گل های باکایوکو، ویلیان و پدرو سه امتیاز شیرین به خانه بیاورند.

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت کرد و گفت :”ما از ابتدای بازی شخصیت فوق العاده ای نشان دادیم و استحقاق این برد در برابر یک تیم واقعا خوب را داشتیم”

وی ادامه داد :”فراموش نکنید هادرزفیلد در برابر منچستر یونایتد پیروز شده و منچستر سیتی را تا شش دقیقه پایان بازی به دردسر انداخت. پس ما باید از عملکردمان خیلی خوشحال باشیم. ما باید تلاش کنیم اینطور فوتبال بازی کردن را ادامه دهیم، چرا که امشب فکر می کنم بازیکنانم از فوتبالی که بازی کردند راضی هستند. بازی را در دست داشتند، شانس های زیادی خلق کردند و ارتباط خوبی با مهاجمان تیم برقرار کردند. من از بازی بازیکنانم لذت بردم.”

سرمربی آبی ها اضافه کرد:”من نکات مثبت زیادی دیدم، اما فقط یک نکته منفی بودو آن هم گلی که در پایان بازی خوردیم. ما باید پیشرفت کنم، چرا که نگهداشتن کلین شیت همیشه برای دروازه بان ما مهم است. همچنین برای کل تیم. این تنها نکته منفی بازی در شب خوب ما بود.”

در خصوص واکنش به باخت برابر وستهم و شانس نزدیک شدن به صدر جدول

کونته گفت :”بردن به این شکل خیلی مهم است، چرا که به اعتماد به نفس تیم کمک می کند. مخصوصا بعد از شکست برابر وستهم. در ۹ بازی گذشته چلسی ۷ برد، ۱ تساوی در خانه لیورپول و ۱ شکست که آخرین بازی برابر وستهم بود را بدست آورده است.”

او ادامه داد :”وقتی شما دو بازی خارج از خانه برابر هادرزفیلد و وستهم انجام می دهید،این یک برد بزرگ به حساب می آید. شاید روی کاغذ شما بگویید وستهم از هادرزفیلد آسان تر است، ما ما به وستهم باختیم و امشب هادرزفیلد را بردیم.آنها واقعا تیم خوبی هستند و با یک مربی خوب. بردن هادرزفیلد در خانه اش کار آسانی نیست.گاهی ما شرایط را آسان تر از آن چیزی که توقعش را داریم می کنیم.”

کونته گفت:”ما در لیگ شرایط خوبی داریم، اما تیمی هست که در حال حاضر سخت می شود متوقفش کرد، اما از سوی دیگر ما همراه با یونایتد، آرسنال، تاتنهام و لیورپول برای قهرمانی می جنگیم. من منظورم این نیست که تلاش نخواهیم کرد تا آنها را بگیریم، اما ما باید امیدوار باشیم آنها یک افت خیلی خیلی بزرگ بکنند و ما همه بازی های لیگمان را ببریم.

در خصوص گلزنی باکایوکو و برگشتش به ترکیب

باکایوکو که به ترکیب اصلی تیم بازگشته بود، توانست گل اول تیمش را به نام خود ثبت کند، کونته درباره او گفت :”باکایوکو بازی خیلی خوبی انجام داد و من برایش خیلی خوشحالم. ما درباره بازیکنی ۲۳ ساله صحبت می کنیم، او خودش را با ایده فوتبالی ما وفق داده است. من امشب بهترین عملکرد باکا را دیدم. من تازه آنچه می خواستم را می بینم، چیزی که می خواستم، حضور درست بین خطوط است تا منطقه بازی را عوض کند و در طول بازی متمرکز بوده و عملکرد ثابتی داشته باشد”

وی ادامه داد :”من از او خیلی راضی ام، این عملکرد ها می تواند به اعتماد به نفسش کمک کند. تکرار می کنم، من نگران باکا نیستم! او بازیکن جوانی است و او شروع کرده است تا در باشگاه چلسی، یک باشگاه فوق العاده آموزش ببیند. من خیلی خوشحالم چرا که او به من توانایی اش را نشان داد و او پیشرفت خواهدکرد و بهتر خواهد شد. اگر من به او اعتماد نداشتم، امشب و در این بازی مهم بازی نمی کرد، با حضورش در ترکیب اعتمادم به او را نشان دادم.”