آنتونیو کونته از مصدومیت جدی و شدید دیوید لوئیز و اینکه تاریخ بازگشت او مشخصی نیست خبر داد.

کونته: مشکل لوئیز جدی است

آنتونیو کونته از مصدومیت جدی و شدید دیوید لوئیز و اینکه تاریخ بازگشت او مشخصی نیست خبر داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در حالی چلسی و کونته باید خود را آماده بازی با ساوتهمپتون کنند که داوید لوئیز مدافع مورد غضب آنتونیو کونته دچار مصدومیتی جدی شده است و احتمال دارد امید به رفتن به تیمی چون رئال مادرید به طور قرضی را منتفی شود.

کونته در خصوص وضعیت مدافع ۳۱ ساله برزیلی تیمش گفت :”داویی دچار التهاب بزرگی در زانویش شده است ما توسط پزشک تیم تلاش می کنیم تا این شرایط را حل کنیم و روز به روز شرایط را می سنجیم.”

سرمربی آبی ها اضافه کرد :”ما می خواهیم این مشکل را حل کنیم اما نمی دانم که قادر خواهیم بود او را آماده برگشت کنیم یا نه، بستگی به نظر پزشکان دارد و ما تلاش می کنیم اما زانوی او ملتهب است. مطمئنا خود بازیکن هم کار می کنند، من او را دیروز دیدم در استخر تمرین می کرد و امروز دیدم سعی می کرد در زمین بدوید اما خیلی آهسته. این یک مشکل جدی است اما ما می خواهیم در اولین زمان ممکن این مشکل را حل کنیم.”

کونته ادامه داد :”هر بازیکنی وقتی بازی نمی کند نا امید می شود، مخصوصا وقتی که مصدومیت هم دارند. مطمئنا برای نا امیدی برای مصدومیت وجود دارد چرا که بازیکن می خواهد به مربی حق انتخاب بیشتری بدهد.”

با توجه به مصدومیت کنونی لوئیز احتمال می رود این بازیکن نتواند در ژانویه چلسی را ترک کند.