کونته

کونته: برد ارزشمندی بود

کونته پس از برد ۱-۰ آبی‌ پوشان لندن مقابل ساوتهمپتون که در چهارچوب لیگ برتر به دست آمد، در کنفرانس خبری به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، کونته صحبت‌هایش در مورد بازی را چنین آغاز کرد:”یک برد خوب، یک کار خوب از تمام بازیکنانم. دیروز گفتم باید حواسمان خیلی‌ به بازی مقابل سوتهمپتون جمع باشد. آن‌ها تیمی خوب با بازیکنانی جوان و سرعتی‌ هستند. من خوش حالم چون بازیکنانم با تمرکز بالا بازی کردند. ما مستحق برد بودیم.”

“وقتی‌ نتیجه فقط ۱-۰ هست، اگر چه فرصت‌های زیادی برای گلزنی دارید نمی‌‌توانید آرام باشید. ولی‌ من از بازیکنانم توجه کافی‌ و مسئولیت پذیری خوبی‌ دیدم.”

“ما یک کلین شیت دیگر به دست آوردیم که برای دروازبان و بازیکنانمان خوب است. ما در این فصل فرصت‌های زیادی به دست آوردیم ولی‌ باید در تمام کنندگیمان دقیق باشیم. وقتی‌ شما بیشتر از یک گل می‌‌زنید می‌‌توانید آرام تر باشید.”

“ما در ۱۰ بازی گذشته هشت برد داشتیم، مقابل لیورپول در خانه آن‌ها مساوی کردیم و مقابل وست هم باختیم. اگر کسی‌ از من بپرسد آیا دوست داری در ۱۰ بازی بعدی‌ تیمت همینطور نتیجه بگیرد من می‌‌گویم بله. بعضی‌‌ها این نتایج را فراموش می‌‌کنند چون تیمی هست که تمام بعضی‌‌ها را می‌‌برد.”

“در این مورد، شما باید تیم‌های دیگر را هم در نظر بگیرید که آن‌ها هم تمام تلاششان را می‌‌کنند. بازیکنانم در ۱۰ بازی گذشته خیلی‌ خوب بودند.”

وی در مورد آلونسو محرومیت آلونسو در بازی بعدی‌ افزود:”ترجیح می‌‌دهم تمام بازیکنانم در بازی‌ها در اختیار داشته باشم. حالا یک مشکل است، چون زاپاکوستا هم از یک سرما خوردگی برگشته است. این می‌‌تواند اتفاق بیفتد. باید آماده باشیم تا این مشکل تا حل کنیم.”