موراتا: از بازیکنان اسپانیایی تیم ممنونم

آلوارو موراتا معتقد است دوازدهمین گلش در این فصل، گل مهمی برای آبی ها بوده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آلوارو موراتا که توانست برابر برایتون همچون بازی های گذشته روی همکاری با آزپلیکوئتا و با ضربه سر گلزنی کند، پس از پیروزی تیمش در این بازی گفت :”برایتون تیم خیلی سختی است، آنها به خوبی دفاع می کنند، اما ما در نیمه دوم زود به گل رسیدیم و بعد از آن بازی آسان شد.”

وی ادامه داد :”برایتون بازی سختی را انجام داد و همیشه در لیگ برتر اینچنین است. بردن همه بازی ها سخت است و ما از بازی که انجام دادیم خوشحالیم. ما نتوانستیم در نیمه اول گل بزنیم که باعث شد در نیمه دوم تلاشمان را ادامه دهیم که موفق شدیم.”

موراتا که نیمی از گلهایش را روی پاس گل های آزپلیکوئتا به ثمر رسانده است و شاهد گلزنی آلونسو برای بار پنجم در این فصل بود گفت :”من برای مارکوس هم خوشحالم. او شخصیت و بازیکن خوبی است و من برای همه تیم خوشحالم که سه امتیاز را بدست آوردیم. من باید از همه تشکر کنم، از بازیکنان اسپانیایی تیم که به من کمک کردند در چلسی و لندن جا بیافتم.”

وی ادامه داد:”در اسپانیا کمی متفاوت است (در زمان کریسمس)، من تعطیلات داشتم، در ایتالیا هم همینطور بود، اما واقعا از بازی کردن در زمان کریسمس لذت می برم که برای هوادارانمان خیلی مهم است. اگر ما برنده شویم آنها خوشحال می شوند.”