موراتا از شرایط انتقال تابستانه اش به تاتنهام و اینکه دوست داشته در کنار هری کین بازی کند و حالا با آمدن به چلسی باید جای کوستا را پر کند، صحبت کرده است

موراتا: می دانم باید جای کوستا را پر کنم

موراتا از شرایط انتقال تابستانه اش به تاتنهام و اینکه دوست داشته در کنار هری کین بازی کند و حالا با آمدن به چلسی باید جای کوستا را پر کند، صحبت کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چندین ماه پیش و زمانی که آلوارو موراتا پیشنهاد منچستر یونایتد را رد کرد، با علاقه تیم تاتنهام و پوچتینو روبه رو شد، علاقه ای که خیلی زود جدی شد و این  بازیکن چندین بار با این مربی آرژانتینی تاتنهام صحبت کرد.

اما پوچتینو این صحبت ها را رد کرده بود و در ماه آگوست گفت :”موراتا درباره من صحبت کرده است و در رسانه ها گفته که ماریسیو به من زنگ زده است. این ماجرا مربوط می شود به دو سال پیش و یا بیشتر. او به من گفت که وقتی هری کین را داری چرا من را می خواهی؟؟”

از سوی دیگر موراتا در مصاحبه ای با اسکای اسپورت این ادعای پوچتینو را تکذیب کرد و گفت :”نه، این حقیقت ندارد. من با او صحبت کردم و او هردوی ما را می خواست، اما هیچ شانسی برای رفتن به تاتنهام وجود نداشت. مطمئنا دوست دارم در کنار کین بازی کنم، او بازیکن بزرگی است و یکی از بهترین مهاجم های جهان، اما در زمانی که من با پوچتینو صحبت کردم، هیچ شانسی برای جدایی من از رئال وجود نداشت.”

موراتا که جای دیگو کوستا را باید در چلسی پر کند، کار دشواری را پذیرفته و خودش هم این را می داند، او در صحبت هایش گفت :”او (کوستا) بازیکن خوب و یک مرد خوب است. من و دیگو باهم دوست هستیم و وقتی من به اینجا مدم می دانستم که یک مسئولیت بزرگ برای جانشینی او خواهم داشت.اما من تلاشم را به خوبی انجام می دهم.”

او ادامه داد :”وقتی ما باهم در تیم اسپانیا هستیم، درباره فوتبال و زندگی صحبت می کنیم، ما درباره همه چیز حرف می زنیم و من همیشه از او تشکر می کنم.”