احتمای انتقال هازارد به رئال مادرید

رئال هازارد را نمی خواهد؟

شاید رئال مادرید آنطور که در رسانه های به آن پرداخته می شود، علاقه زیادی به پرداخت ۱۲۰ میلیون پوند برای انتقال هازارد به این تیم ندارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در روزهایی که خبر از علاقه هازارد برای انتقال به رئال مادرید شنیده می شود و اینکه چطور این بازیکن پیشنهاد جدید چلسی را برای تمدید قراردادش رد کرده تا شرایط را برای رئال فراهم آورد تا برای خریدش اقدام نمایند.

اما در باشگاه اسپانیایی هنوز تصمیم نهایی ای گرفته نشده است، چرا که درخشش مارکو آسنسیو بازیکن جوان و ۲۲ ساله سفیدپوشان، هیئت مدیره تیم را به فکر فرو برده است که تا به جای هزینه کردن برای انتقال هازارد که مطمئنا انتقال ارزانی نخواهد بود، روی بازیکن خود که از هازارد جوان تر است سرمایه گذاری کرده و از استعداد های خود استفاده کنند.

گفته می شود در صورتی که رئال هازارد را بخواهد، حاضر است تا ۱۲۰ میلیون پوند برای این بازیکن هزینه کند!

رئال تنها مشتری هازارد نیست، خوزه مورینیو و منچستر یونایتد هم از مشتریان این بازیکن می باشند که می خواهند با اضافه کردن هازارد به ترکیب گرانقیمتشان، شانس خود را برای قهرمانی در لیگ برتر فصل آینده افزایش دهند.

حال باید دید، آیا چلسی در تمدید قرارداد با این ستاره موفق خواهد بود و یا اینکه باید منتظر باشد در تابستان این بازیکن استمفوردبریج را ترک کند.