چلسی ۰ - ۰ آرسنال جام اتحادیه

چلسی ۰ – ۰ آرسنال

تیم چلسی در یک بازی کاملا هجومی در مقابل همشهری اش  در اولین بازی نیمه نهایی جام اتحادیه و در ورزشگاه استفموردبریج برابر آرسنال متوقف شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی شب گذشته میزبان آرسنالی بودند که درهفته گذشته با آنها ۲-۲ مساوی کرده بودند، اینباراین دو تیم همشهری در مسابقات جام اتحادیه برابر هم قرار گرفتند که جدال آنها برنده ای نداشت.

از آنجا که مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه به صورت رفت و برگشت انجام می شود، این مساوی بدون گل شرایطی را تغییر نداد و تنها چلسی نتوانست از امتیاز میزبانی اش به خوبی استفاده کند و حریفش را بدون گل بدرقه کرد.

در این بازی که ادن هازارد به ترکیب آبی ها بازگشته بود یک بازی کاملا یک طرفه از سوی آبی ها بود که با خوش اقبالی آرسنالی ها و بی دقتی بازیکنان چلسی نتوانستند به گلی دست پیدا کنند.

کونته در این بازی به کیهیل و باکایوکو استراحت داد بود که با جای آنها رودیگر و درینکواتر از ابتدا در ترکیب آبی ها جای گرفتند.

 

ترکیب چلسی: کورتوا، آزپلیکوئتا، کریستنسن، رودیگر،موزس،درینکواتر (۶۸-ویلیان)، کانته، فابرگاس، آلونسو، هازارد (۸۴-باکایوکو)، موراتا (۸۷-باتشوایی)

بازیکنان استفاده نشده: ادواردو، زاپاکوستا، لوئیز، پدرو